Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok miért ragaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért ragaszkodnak az ilyen srácokhoz?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában töbször tapasztaltam hogy nagyon sok lány bunko, tapintatlan, srácal van eggyütt. A lány szerelmes, a srác csak kihasználja testileg. Ha megbántja a srác akkor csak sír, sír, sír, szidkozodik erre jön a gyerek, ad két puszit, mond egy-két szép szót és minden HAPPY...... persze utána minden kezdödik elölröl.
2011. febr. 16. 21:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

És ez miért izgat téged?

Rá akarsz menni más nőjére?Előadni a nagy vigasztaló,megértő köcs@göt és a kertek alatt bekúszni a bige bugyijába,mi?Ne ez a gyökérség.

Ne törődj más kapcsolatával!

2011. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jo a fantáziád barátom.....
2011. febr. 16. 22:12
 13/23 anonim ***** válasza:
A srác elhiteti vele, hogy nem érdemel jobbat.
2011. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ma 21:54

Ott a pont! Mellesleg jó az ízlésed!:)

2011. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok mind látens k*rvák. Nulla önbecsülés, nulla tartás, szenvedjen is az ilyen ha nem tudja kidobni a f*szkalap "barátját".
2011. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 PT-Daniel ***** válasza:
27%

:D en is ilyen vagyok! (Na jo, mar nem csak a testiseget keresem.)


De ez csak a felszin. Nem a ket puszi a megoldas, hanem eszreveszi a geztust, hogy egom ellenere megis valahogy jelzem, hogy fontos nekem.

Attol, hogy bunko es tapintatlan vagyok olyanokkal, akiket statisztaknak tartok, nem jelenti azt, hogy kettesben is ilyen vagyok. Meg mielött jönnenek a "megjatszos" kommentek: Egyik helyzetben sem alkotok szerepet. Epp ellenkezöleg! Öszinte vagyok! Mindenkivel ugy viselkedek, hogy en milyennek latom! Ez nem jelenti azt, hogy emberileg lenezek vagy elitelek valakit, egyszerüen nem vagyok ra kivancsi. Es olyankor egy vicces megjegyzes es egy önelegült vigyor az arcomon fontosabb, mint egy ismeretlen reakcioja... vagy eppenseggel meg az is szorakoztat.


;) tudom, hogy ezt milyen lehet olvasni... (megint itt a vigyor, amely ledönti a csajokat a labukrol.)


De ne probalkozzatok! Erre születni kell!

2011. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%

nah most johetnek a leszolasok, stb.

de szerintem attol meg nem k*rva valaki, hogy ilyenekkel all ossze. Attol meg, hogy tapintatlan, bunko valaki, lehet benne valami jo is. Ezek a pasik legalabb nem papucsok, van bennuk valami titokzatossag, adrenalin, amitol nem vallik hetkoznapiva egy kapcsolat...


es am is akkor a pasik 99% -a mi? akik a tipikus miniszoknyas ,magassarkus, hosszu szokehaju, kek szemu ,nagy mellu csajokra buknak?

2011. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember vallja magát jó embernek. A r*bancok se r*bancozzák le magukat. A ritka rendes ember, ha megszólal akkor se van igaz szava:S
2011. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
23:04-es vagyok.. meg ennyit ehhez. Lehet hu*lyen hangzik, de ezeknel a pasiknal, ugy gondoljuk h meg tudjuk oket valtoztatni.. h majd miattunk jok lesznek.. velunk mashogy viselkednek majd...persze sosem fognak...
2011. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

23:02 ))D:D))

Ez a csávo? Ki ez??? Jol megmondtad te bika.

2011. febr. 16. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!