Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÉN szerintem szociofóbiám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The game kérdése:

ÉN szerintem szociofóbiám van. Ki fog velem rám így valaha is normális ként tekinteni?

Figyelt kérdés
21 F vagyok és nagyon magányos emiatt a betegség miatt, pedig én csak szeretnék szeretni és megszeretgetni valakit, de ebben az állapotban nem tudok ismerkedni "normális emberekkel" ez már a vég azt hiszem.
2011. febr. 19. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
This is the end of the game, but not the end of the game's life!
2011. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz ismerkedni??? Mi a baj??? Nem akarsz ismerkedni??? Hogy érted, hogy megszeretgetni valakit?? Most nő problémád van, vagy barát vagy mindkettő?
2011. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj el!
2011. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok ismerkedni mert megmagyarázhatalan negativ érzések nem engedik hogy önmagamat adjam. Lényegében képtelen vagyok jól érezni magam emberek között. Lányok közelében még erősebb ez az érzés. A meg szeretgetnit arra rtettem hogy hiányzik a szeretet amit adhatok és kaphatok egy párkapcsolatban. De még a közelébe se tudok kerülni emiatt az érzés miatt.
2011. febr. 19. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha nem adod önmagad, csak legyél önmagad. Úgy értem legyél az, aki szeretsz lenni és ne csapd be magad (másokat sem, csak ha muszáj). Legyen saját stílusod, ne akarj más ember lenni, ne másolj le másokat csak akkor, ha a stratégia így kívánja....Belőled csak egy ember van, nem vagy kevesebb, mint más!


"Lényegében képtelen vagyok jól érezni magam emberek között."

Hát velem is így, van, de attól függ, hogy kik azok az emberek és miért vagyok velük.


"Lányok közelében még erősebb ez az érzés."

Volt már nő barátod??


"A meg szeretgetnit arra rtettem hogy hiányzik a szeretet amit adhatok és kaphatok egy párkapcsolatban."

Csak egy párkapcsolatban??? Barátaid vannak?? Családoddal mi a helyzet? Apu, anyu , tesók?


Ért már csalódás?

2011. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez a problémám. Még orvosi papírom is van róla. Nem tudok és nem is szeretek emberek közé menni. Ha valahová menni kell, kifejezettem rosszul érzem magam és kétségbe esek. Csak a szobámban érzem magam biztonságban. Én szakemberhez fordultam, de nagyon lassan halad a javulásom, ha egyáltalán halad. A legrosszabb az egészben, hogy magamra vagyok utalva. Hiába szedhetem marokszámra a gyógyszert, járhatok pszichiáterhez, a problémámat egyedül kell megoldanom, mivel nem akarom egész életemben a saját félelmeim és gyengeségem rabja lenni.
2011. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!