Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak? Ne? Segítsetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak? Ne? Segítsetek kérlek, mert nagyon beleszerettem.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és nagyon beleszerettem egyik osztálytársamba, akivel tavaj évelején még elég sokat beszéltem de aztán így tavajfélév körülre már nem beszéltünk, meg én már nemistanulok olyan jól,most kezdem magam összekapni:D:D na szóval most egypárhete megint néha beszélünk mosolyog rám meg nagyon kedves ésén nemnagyon tudom mit csináljak mert nagyon beleszerettem. nagyon:D:D am azt kell róla tudni hogy nem az a típus akinek barát kéne. és szerintetek nem ciki ha A tudtára adom h megszeretném ismerni. nagyon fontos lenne nekem:D:D
2009. febr. 13. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos vagy hogy igy odaig vagy erte:D szerintem 1 probat meger es lehet hogy o is pont igy erez es akkor minden jo is lett:D ha nem hat akkor ilyen az elet...(tudom h ez mar kozhely de meg annyi csaj van) na dee proba-cseresznye;) hajraa:D
2009. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki, csak tudnod kell meddig feszitheted a határt! lehet hogy van barátja, akkor azt vedd figyelembe! nekem is volt ilyen incidensem és majdnem oda lett az egyik szemem mert oylant kaptam..azóta nem nagyon érdekel az ilyen téma :) természetesen megismerni attól még megismerheted:) vagy konkrétan akarsz is tőle vmit? ha igen,neked kell megtenned az első lépéseket! ha látod hogy nem vevő, akkor nemszabad tovább húzni a fonalat,mert a jóbarátságból könnyen fordulhat ellenségessé a dolog! --Chocky--
2009. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Próbálkozz! Mert ha a válasz "nem" is, akkor legyen benned az a tudat, hogy te ezzel aránylag azért szereztél neki egy jó érzést, mert hát azért van akinek ő is tetszik!
2009. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz a gyors válaszokat. am azon gondolkodtam h ráérne e szerintetek még 2 hónapot 3napos okiránduláson mert ott össze szokott jól röffenni a társaság és ott este mekkérdezném nemjön e el velem sétálni beszélni?? szerintetek??:D:D
2009. febr. 13. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
jó ötlet!
2009. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mér nem mondtad eddig, h lesz osztálykirándulás???

Az nagyon jó ötlet!!!

Sok sikert, és türelmet addig!

Angyalka

2009. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!