Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Legjobb barátnő vs. Pasim?

Figyelt kérdés

Na a szitu.

Ugy vettem észre, hogy a pasimnak bejön a legjobb barátnőm. Ma is őt hivta fel, hogy holnap lemegyünk-e hozzá és barátnőm barátjához. Meg mosolyog rá, én nem tudom nem érzem magam féltékeny típusnak 1 éve járunk. Nagyon szeretem, nem szeretném elveszíteni. Azt tudom, hogy ő is szeret engem, de talán 1 éjszakás kalandot lehet szeretne a barátnőmmel. Adjatok tanácsot, hogy tudom kideríteni, hogy kell-e neki a b.nőm nekem azt mondta hogy nem. Valami csel ahogy kitudnám deríteni? Nagyon rosszul vagyok miatta, mert imádom.

Előre is köszönöm.

16/L


2010. márc. 31. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak kedveli?Ugy néz ki nem nagyon bízol meg benne...szerintem ezek még nem olyan jelek,amik arra világítanának rá,hogy ő tuti meg akarja fektettni a barátnődet.Nekem is vannak fiú ismerőseim,és mosolyognak rám,és felhívnak telefonon(barátnőjük van,menyasszonyuk)Elmegyünk együtt ide oda és soha nem volt még szó arrol hogy...te neked kell ismerned abarátodat és tudod lekéne komolyan ülni ebszélgettni,bár még fiatalok vagytok,nem tudom,hogy a pasid hogyan gondolkodik.De ne csinálj bolhábol elefántot:)
2010. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ajánl fel a barátodnak, hogy beveszitek a szexbe a barátnődet is! XD
2010. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gabriell88 ***** válasza:

Szerintem mindenhez 2 ember kell!!a bnőd hogy viszonyul a barátodhoz?

az is lehet h csak kedveli a bnődet, mint embert, ne gondolj rögtön a legrosszabbra

2010. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megnyugtattál.Ő 18 éves, komoly a felfogása. Habár fiúkkal én is szoktam találkozni, de ez meg sem fordult a fejemben , hogy ő is ugyan úgy lehet féltékeny.Ráadásul a volt barátom, a legjobb fiú HAVEROM. De ő sosem találkozik barátnőmmel. Sőt inkább nem is benne nem bízok, hanem barátnőmben, nagyon hidegvérű.
2010. márc. 31. 23:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a párodnak. Nállaunk ez a helyezt forditva van .Én vagyok a 16 éves lány, ő gyanakodott és orbitális balhét csaptam, mindenki ugy tudta a hátam mögött h szrelmes vagyok a haverjába -_- . Bizalom,bizalom,bizalom... ezen is alapszik, hoyg el mersz e mondani doglokat neki... én már nem tudok megbizni benne, persze ezeken kivül voltak más húzásai...
2010. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem figyelj oda barátnődre,de ne támadd le,hogy hozzá ne merjen szolni,meg hagyja békén stb:)Mert vannak olyan emberek akik már azért is megteszik,vagy aztán átformálja és máshogy adja át a barátodnak.Bízz a fiúdban,ha meg félsz dobd fel egy kicsit a kapcsitokat:)Az mindig jól jön:)
2010. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát értelek.

remélem nektek is helyre jön minden.

2010. márc. 31. 23:14
 8/15 A kérdező kommentje:

ma 23:13

köszííí (K)

2010. márc. 31. 23:15
 9/15 anonim ***** válasza:
nm szívesen segítettem:)(K):)
2010. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

:):)

23:12-nek is köszike

2010. márc. 31. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!