Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korodban volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korodban volt a legelső barátod/barátnőd? Mennyi ideig voltatok együtt? Miért szakítottatok? Szokott az eszedbe jutni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 23:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

14 voltam ő 16.

1évig tartott

Azért lett vége mert külföldre költöztek:(

A mai napig gondolok rá szeretem.

Most is várom hátha rámir facebookon...(mindig én szoktam irni neki)

2011. febr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14 évesen. 3 hónapig tartott, azért lett vége mert fiatalok voltunk, és gőzünk se volt hogyan működik egy kapcsolat, ráuntunk egymásra. Egyébként szép emlék a távoli múltból, nem szokott eszembe jutni.
2011. febr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát a komolyabb, az 16 évesen volt, egy évig "jártunk". Azért szakított velem, mert kiszeretett belőlem. Utólag egyáltalán nem bánom. :-)
2011. febr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%
3 évesen oviban. úgy hívták Petike. szakítanunk kellett, mert megkért h vegyem be a kukiját a szájamba és az ovónéninek ez nem tetszett. de attól még keféltünk minden egyes csendes pihenő alatt a wc-ben
2011. febr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

16-19 szintén:)

Azért szakítottam, mert elegem volt abból, hogy 1,5 év után minden fontosabb volt, mint én...pedig cssk hétvégén találkoztunk.

De nem akartam lépni, mert azt hittem még szeretem, és féltem a magánytól.

De aztán most júniusban 2 hét szünetet kértem, 1-2 napig vacak volt, de legalább rájöttem, hogy ez kizárólag megszokás volt. Na meg, mint az 1. válaszoló, kiélésre vágytam:) nem bántam meg:)

És végleg szakítottam.Szeptemberben új pasim lett, akit sokkal, de sokkal jobban szeretek!!helyette már nem kell másik:)

És néha gondolok rá, de legtöbbször azt, miért is voltam együtt vele...:)

2011. febr. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 asdface ***** válasza:

22 évesen volt az első szerelmem és azóta is tart és mikor alszok akkor is csak ő jár a fejemben

23/f

2011. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen voltam először szerelmes, és még azóta is ugyanazt a fiút szeretem. Holnap leszünk 4 évesek.:) 20/L
2011. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

16 éves voltam, 9 hónapig tartott. A srác szakított velem, valami nagyon béna dumával. Gyakorlatilag az összes üres dumát felhozta "Szeretlek, de már nem úgy" "Próbáltam küzdeni ellene", és a legborzasztóbb, hogy "remélem azért barátok maradunk", ja, és megígérte, hogy mindenben segíteni fog nekem.

A háttérben persze több oka volt ennek a szakításnak. A legfőbb az, hogy visszament az exbarátnőhöz. Nem tetszett neki, hogy komolyan veszem a tanulást, hogy határozott elképzeléseim vannak a jövőmről, nem tetszett neki az anyai kontroll, és nem néztem jó szemmel, hogy dílerkedik. Egyszerűen nem volt neki ez így jó, hogy nem olyan típusú nő vagyok, akin uralkodhat.

Aztán a szalagavatón lett volna rá szükségem. Swinget táncoltunk, és pár kellett volna. Persze, több volt a lány, mint a fiú az osztályban. Szükségem lett volna egy srácra. Felhívtam, megkértem, hogy táncoljon velem. Valami nagyon hülye dumával lerázott. Hát, eddig tartott a fenenagy barátságunk. És nem, nem gondolok már rá. Lezártam. Azóta lett másik kapcsolatom, 5 éve vagyunk együtt, és boldog vagyok.

22/N

2011. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

14 voltam, ő 15.

2 évig tartott.

meguntuk egymást szerintem és azért lett vége.

22/L

2011. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17 voltam. Úgy 3-4 hónapot voltunk együtt. Azért lett vége, mert kiderült, hogy felesége van. Egyre ritkábban jut eszembe.
2011. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!