Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasinak nincs szerencséje a nőknál, egyre lejjebb viszi a mércét, ellenben egy kevésbé szép lány ugyanúgy vár a szőke hercegre?

Figyelt kérdés
Mit lehetne ez ellen tenni?
2011. febr. 23. 13:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igen, én is így vagyok vele, hogy külsőre nekem tök mind1,ki az illető, csak ne legyen túlsúlyos. Azt ki nem állhtom. Legyen pálcika, de ne kövér! Ennyi az össze elvárásom. Nyilván ez nem azt jelenti, hogy mindenkivel összejönnék, hanem azt, hogy inkább a stílusán múlik, hogy bejön-e nekem, avagy sem. De a lányok alapba megvonják tőlem sokszor az esélyt, mert nem vagyok kigyúrva, és nem vagyok az a tipikus álom pasi. ÉS nem csak a bombanők vonják meg az esélyt. Gusztustalan.
2011. febr. 23. 14:56
 12/18 anonim ***** válasza:

Mert lehet hogy te alulrol surolod "az emberkinézet és a gusztustalan kinézet határát"

Ha ezt nekem szántad az tévedés. Nagyon is jól nézek ki. Nem beképzeltség de tényleg. Tipikus magas, vékony, babaarcú lány, jól öltözködök, stb.

Megmerem magam mutatni bárhol. De mégsem a külső a legfontosabb.

Azt meg sajnálom, hogy hisztiztek a hajért.

2011. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14.19-es voltam.
2011. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem már, kevésbé szép lánynak is "jócsávó" kell. Tenni ellene nem tudunk semmit, a reklámokból, plakátokról ömlik a twilight meg a többi agyradír benne a követendő férfiideállal. A nőknek saját maguknak kellene: 1. önkritikát is gyakorolni néha 2. ellenállni az agyradírnak, lázadozni kicsit :)
2011. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy a fiúkra nem hat ilyen intenzíven az agyradír(vagyis de ,csak jóval kisebb hányadát fertőzte meg)
2011. febr. 23. 15:23
 16/18 anonim ***** válasza:
15:20as vagyok. Igen, ránk ez nem annyira hat :) Annyival egészíteném ki hogy sajnos a nők azt hiszik körülöttük forog a világ és mindenki az ő valagukat akarja kinyalni. Mindenben mögöttes szándékot vélnek felfedezni, ha odamegyek megkérdezni az időt rögtön kombinálnak h akarok tőlük vmit. Pedig nálam ha megkérdem hány óra, van hogy tényleg arra vagyok kíváncsi mennyi az idő és nem másra. Nagyon beképzelt némelyik.....
2011. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Hát én nem tudom, talán valami párhuzamos dimenzióból olvasom ezeket a hozzászólásokat, vagy nem értem... Én rohadtul nem látom hogy a nők lennének a felszínesebbek. Inkább azt h sok férfi erre hárítja a kudarcát, hogy ne magát kelljen okolnia érte. Pedig mi férfiak sokkal jobban koncentrálunk a külsőre, a nőknél inkább az ápoltság, a fellépés, a kisugárzás, és a férfi relatív státusza ami meghatározza a vonzalmat (és ez tudományosan is alátámasztott).

Nekem nincsenek valami hűde jóképű meg divatos haverjaim (gimiben a "metalosok" társaságába tartoztam, akik ugye általában nem azok a srácok akik a legjobban foglalkoznak a külsejükkel, hosszú haj, csupa fekete cucc, stb., és a legtöbb régi haverom ilyen), de többüknek van gyönyörű és okos barátnője, akiknek meg nincs, azoknak alkalmi kapcsolatai elég jó csajokkal. Én mondjuk jobban adok magamra, de adottságaimat tekintve én sem vagyok egy adonisz, mégsem küldenek el a jó csajok sem. Ahelyett h siránkozunk a külsőnk miatt, inkább meg kellene próbálni kitölteni a hiányosságait a személyiségünk tartalmával :)

2011. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a lány lehet hogy jobban ragaszkodik az elképzeléseihez mert úgy gondolja előbb-utóbb csak lesz valaki... neki nem jó akárki...
2012. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!