Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom tökéletesnek lát engem?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyok eggyütt a barátommal, aki 20 éves és állandóan hangoztatja, hogy tökéletes vagyok a számára, és hogy jobb lányt el sem tudna képzelni maga mellé. Én tudom, hogy nekem rengeteg hibám van, amin szívesen változtatnék, de ő ezeket vagy nem veszi észre vagy egyáltalán nem foglalkozik velük. Annyira hihetetlen nekem, hogy pont egy olyan fajta "álompasi", mint amilyen ő (vicc nélkül), engem tart A tökéletes nőnek... mert én egyáltalán nem tartom magam annak! És elmondása szerint én vagyok élete első igazi szerelme, amit olyan jó hallani tőle, de ugyanakkor olyan hihetetlennek tűnik. Köszi a válaszokat! 17/L
2011. febr. 27. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tökéletesnek eddig életem során három ember láttam és látok még most is, de az, hogy tökéletesnek látom nem azt jelenti, hogy szeretem is.
2011. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aszondják hogy ''aki imád sose hidd szavát ''
2011. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Tehát akkor neked most az a problémád, hogy túl jó a dolgod. Valóban égető probléma, amit mielőbb orvosolni kell, például azzal, hogy zavart érzel és folyvást gondolkozol azon, hogy "hogyan is érdemelhetek meg egy ilyen pasit, amikor abszolút nem vagyok tökéletes". Ebből is látszik, hogy nem létezik jó és rossz, csak olyan, amiből mi emberek csinálunk gondot.
2011. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Norb66 ***** válasza:
100%
Tökéletes ember nincs, valaki számára tökéletes viszont lehetsz. Lehet hogy szerinted vannak problémáid, de őt valószínűleg ez nem zavarja, talán még tetszik is neki. Nyugi :)
2011. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
normális, gondolom szerelmes.
2011. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha zavar szakítsatok.
2011. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
örülj neki.
2011. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Férfi vagy, ebből kifolyólag tökéletes! :)
2011. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez rossz helyre ment
2011. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hasonló eset történt valakivel, csak éppen fiatalabb volt mint te. Vagy igazat mond vagy csak fel akar csinálni.
2011. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!