Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanátok meg? :/

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok..nem volt sok kapcsolatom, de azok is max. 2 hónaposak voltak..nagyon tudok szeretni, szeretek is szerelmes lenni, csak hát mindig beleélem magam, aztán van egy dolog, ami miatt nem tudok tovább lépni egy kapcsolatban, és szakítok :S ez pedig a családom..falun élek, kertes házban..ahogy benézünk udvarra egy ganédombot látunk..traktort. bent a házban öcsémmel alszom egy szobában..és ráadásul nincs is nagy szobánk. apám alkoholista, és a mamám is velünk él. lehet nem tudjátok elképzelni, de iszonyú rossz, és ráadásul nem is állunk úgy anyagilag, hogy elköltözzünk vagy valami..mondhatnám azt, hogy a disznókból meg a csibékből élünk. és lehet most leszóltok, de én ezt szégyellem, és nem is merek hazahozni fiut..lehet csak az én hülyeségem, de ha belegondoltok szerintem ti sem örülnétek neki..de mégis..ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? :S mert azt meg nem csinálhatom, hogy mindig én járok a barátomhoz..de viszont belegondolni abba, hogy hazahozzam..áááhh :S
2011. febr. 28. 20:47
1 2
 11/15 anonim válasza:

Boss:


Nem hiszem hogy ezen múlna a dolog.. :)Ha tényleg olyan vagy amilyennek leírtad magad,(márpedig olyanból igen kevés van) 100% hogy ez nem döntő szerepű dolog.. :)


16/F

2011. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát köszönöm szépen a válaszokat :) megnyugtattatok. tényleg köszönöm :)
2011. febr. 28. 21:32
 13/15 anonim ***** válasza:

Várd meg, amíg stabil lesz a kapcsolat, és ne a harmadik randin vidd haza a fiút. Ha már jól ismeritek egymást, és beszélsz arról is, hogy nehéz körülmények közt élsz, akkor nem lehet gond amikor hazaviszed. És persze nem kell túl sokat nálatok lenni.

És - most jöhet nekem a kövezés- azért ne a leggazdagabb srácok felé irányulj, mert a túl nagy kontraszt nem jó egy kapcsolatban. Én például vidéki, csóró pedagógus családból származó emberként nem tudtam összejönni olyan sráccal, akiknek Budán volt villájuk és takarítónő járt hozzájuk. Más világ volt.

2011. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Boss:


Szerintem bárki beleszeretne egy ilyen lányba és egy kicsit sem zavarná hogy milyen körülmények között él, sőt, motiválná hogy szebbé tegye az életed..szerintem.(:

2011. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 RaksashaGirl ***** válasza:

ÉN is falusi vagyok.. Igaz, 14. :D Állatunk már nincs, kecskéink meg libáink voltak, meg egy ló, van három kutyánk, meg még jó pár hobbiállatunk. Ganédomb a kert végében szintén megvolt. Én nem élek együtt a nagyszüleimmel, és apám sem alkoholista, viszont anyám nagyon nem bírja a barátomat.. :S Ettől függetlenül nem törődök vele. Úgy fogadjon el aki vagyok. Ha ganédomb meg traktor van, akkor ezt fogadja el! ;) (Megjegyzem: A mai napig csúfolnak az osztályban egy kecskés videó miatt.. Hát gyönyörű!)

Különben is. Már 17 vagy. Majdnem felnőtt. Így akár elköltözni is el tudsz, ha lesz egy komolyabb kapcsolatod. NE hagyd hogy a családi háttér befolyásoljon! Nem jó, nekem elhiheted. :S Teljesen együtt tudok veled érezni, még így is, hogy elég fiatal vagyok.

Sok sikert a legközelebbihez, és ne feledd: NE HAGYD MAGAD! Így kell hogy elfogadjon, és szeressen! ;)

2011. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!