Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én élek álomvilágban, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én élek álomvilágban, vagy rossz helyen keresek?

Figyelt kérdés

manapság olyan nagyon gyorsan mennek ezek a kapcsolatok.Találkozunk, első vagy második randin már meg akar csókolni. Minden olyan túl egyszerű. Én vagyok hülye, hogy így látom? A tempó önmagában nekem nem gyors, csak valahogy nem olyan mint amit anyukám mesélt. (amikor megismerkedtünk, és én olyan szerelmes voltam, stb...) Nekem eddig mindig csak már kapcsolatban sikerült beleszeretnem a másikba, előtte nem. Oké, még mindig jobb így, mintha egy buliban két hányás közt a jövendőbeli szerelmem karjaiban fetrengenék, de nekem ez akkoris olyan fura. (mondjuk szerintem ennél még netről ismerkedni is jobb.)

bocs ha zavaros lett, meg hosszú.


2011. febr. 28. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nálam az volt, hogy barátságban voltam egy lánnyal, 25 körüliek vagyunk. Barátja volt, de vége lett, és megpróbáltam "nyomulni", persze csak egy kötetlen beszélgetés volt. Nyilván ki kell ismerni most hogy áll a fiúkkal stb. Na, a 2. randi sose jött össze, hónapok után levélben kinyögtem mivan, válasz: "sejtettem hogy van valami, dehát nem derült ki számomra, elég lehetőséged és időd volt ahhoz, hogy ezt elmond nem? És elég idő volt hogy énis kigondoljam hogy mit akarok".

Akkor most miért a pasi rohan? Ilyen tempó mellett, még azt se hagyjátok hogy kibontakozzon a másik?


Másodsorban a "rendes" pasik (komolyabb, 1 darab kapcsolat egyidőben-keresőek) egyszerüen belefáradnak abba, hogy szivvel lélekkel küzdenek egy nővel. Ismétlem, nőVEL és nem nőÉRT! Egyszerüen meguntuk, hogy mindig csak a vacakolás, elhúzódik hónapokig, majd olyan egyszerüen el vagyunk hajtva, mint a magzatviz. A lányok egyáltalán nem értékelik az érzelmeinket. Akkor már inkább legyen az, hogy időben minden kiderül, minthogy az ember beleélje magát, aztán 1 banánhéjon elcsúszik a dolog, és csak a reménykedés, az álmodozás és a sirás marad. Megnézegetni, hogy mások milyen boldogok, én meg a könnyeimet nyelem, hogy mikor lesz feleségem.


Egyébként énis ezt a lassúságot vallom, én se tudok csak úgy odamenni valakihez beszélgetni és összejönni egy buli alatt. De ehhez több összejárós lehetőség kell, amit mondjuk egy tanfolyam vagy baráti társaságon kivül mi ad?


Amikor azt az előző 25 éves leányzóról meséltem, akkor is hónapok kellettek hogy kialakuljon nálam, egyrészt mert barátja volt, és az egy "tudatalatti" féken tartás.

2011. márc. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akkor jelentkezem én is az álomvilágból, jelentem.

Szeretnék kéz a kézben andalogni a hóesésben, naplementében vagy akár még az esőben is. Szeretném haza várni a FÉRJEM az általam készített vacsorával. Szeretném megsütni a kedvenc sütijét. Szeretnék csak ülni, ránézni, és boldog lenni.

Egy rakat pénz és autó nélkül. Rosszul vagyok ettől az anyagias, felszínes, instant világtól. Sajnos az eldobhatóság begyűrűzött az élet minden területére, így a párkapcsolatokba is. Vmi baj van? Megbeszélni, megoldani túl fáradtságos. Jöhet a másik.

Egyre üresebb a világ, kopnak az értékek, egyre nagyobb a zűrzavar. Nem jó ez így...

Én tehát maradok az "álomvilágnál". :)

2011. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Terjesszétek lányok ezt az "álomvilág" hozzáállást, mert szimpatikus, én is ilyen feleséget akarok majd :D


Amúgy kérdező! Nem muszáj beállnod a sorba, tény úgy, ahogy neked jó, és azzal, akit méltónak találsz rá.

2011. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*tény = tégy akart lenni, bocs
2011. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, csak ez azért összetett dolog. ÉN úgy vagyok ezzel, hogy inkább ismerkedem netről, mint bulizni járjak, egyrészt azért, mert amint odamegy hozzám valaki, tudom hogy mit akar(99%-ban dugni), másrészt meg inkább szép lassan megismerem, mint hogy két hányás közt...értitek. Sajnos- és nem csak velem ez a helyzet- nem igazán van lehetőségem máshonnan.
2011. márc. 1. 21:01
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is beállok az álmodozók sorába! :)
2011. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Álomvilág... vicces ezt olvasni, én éppen egy lány szívéért küzdök gőzerővel. Bár elég régóta ismerjük egymást, de csak nemrég ébredtem rá, hogy mennyire tetszik. Hivatalosan nem járunk, de nagyon jól érezzük magunkat egymással.Mikor randira hívtam, elmondta, hogy szívesen járna velem, de ahhoz meg kell hódítanom... Még hogy nincsenek már régimódi párok... 16F
2011. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!