Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Hölgyek! Mit szeretnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! Mit szeretnétek kapni nőnapra?

Figyelt kérdés

Ugyebár mi, férfiak mindig hordjuk a gazt (bocs, virágot), azt azonban talán nem minden férfitársam tudja (én se), mit szeretnétek igazán...

Mit vártok a párotoktól?


2011. márc. 4. 19:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, szívesen olvasom a továbbiakat is...

Szóval a lényeg az, hogy bár titkon mindenki fehéraranyra vágyik, de a legfontosabb, hogy gondoljon Rád a párod, illetve a környezetedben lévő férfiak. Ugye?

2011. márc. 7. 19:56
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen ez egy nagyon jó megfogalmazás:)

Részemről nagyon örülök a virágnak a páromtól másoktól nőnapon és nem nőnapon is.

2011. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sztriptizt a baratomtol:) mondtam is neki amugy.
2011. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Én már annak is örülnék, ha valakinek egyáltalán eszébe jutna azt mondani nekem, hogy "boldog nőnapot"... :(


L/20"


Kívánok Boldog Nőnapot 20 éves leányzó!:)

F/27

2011. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ha visszakapnám a volt barátom :)
2011. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a párom ne elkomolytalankodva mondja végre azt nekem, hogy szeret. 29N
2011. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A nőnapnak nem feltétlenül van köze a párkapcsolatokhoz...én speciel nem ajánlom hogy erotikus masszázst vagy sztriptíz táncot adj anyukádnak.:D de a virág nem a legegyedibb, mégis ezt tudom elképzelni a leginkább erre a napra illő gesztusnak.
2011. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Kívánok Boldog Nőnapot 20 éves leányzó!:)

F/27"


Köszönöm szépen :))

2011. márc. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
BOLDOG NŐNAPOT KÍVÁNOK! :)
2011. márc. 8. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!