Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj ez nekem ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ez nekem ennyire? Velem van a baj? És ha igen hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Már több mint két éve együtt vagyunk a barátommal .. szeretjük egymást nagyon ! Én is szerelmes vagyok belé és ő is belém ezt tudom ! Csak lett neki egy zenekara... és minden szombaton próbálnak és minden szombaton itthon ülök és őt várom , hogy mikor érkezik haza .. de nem csak szombatonként hanem egy csomószor előfordul mostanában hogy megbeszélünk valamit: pl : minda ketten elmegyünk barátozni meg barátnőzni és pl hogy 10 re jövünk haza.. még én kerdezem meg , hogy nem lehetne inkább 11? erre ő : neem akkor már minek jöjjek olyan későn .. akkor már nem jövök .. mondom oké akkor 10 kor találkozzunk nálam mert mindig nálam vagyunk .Erre én haza jövök 10 re de ő valamikor 11 után állít be .. és mikor ki akadok hogy basszus akkor maradhattam volna én is és nekem ez tök szar lereagálja ezzel : hogy de hát a fiuk hívnak .. szóval ő megteheti amikor akarja én meg nem mert abból veszekedés lesz ! És most is én itthon ülök és őt várom .. miközben ő jól elvan .. de én is mehetnék a csajokkal bulizni , csak úgy lett megbeszélve hogy megyünk ketten billiárdozni !:( de már tuti nem megyünk ! És mostanában ez csomószor előfordul , pedig eddig pont hogy ő akart mindig itthon ülni , most meg már minden hétvégén valamikor 10 után jön .. nappal meg sosem találkozunk mert 6 ig melózik aztán meg foci meg stb... nekem ez így nagyon jó ! csak az a baj hogy ha mondom neki ezeket akkor azt mondja hogy folyton hisztizek :(:( De én nem akarok hisztizni ! Én csak szeretnék vele lenni .. de nem csak aludni ! :(:( És nekem nem is azzal van igazán bajom hogy szórakozik , hanem azzal hogy én meg közbe itthon várom .. mert mindig ugy jön ki hogy akkor derül ki neki hogy még maradni a kell meg ilyenek :S és én meg itthon ülök és ahogy telnek a percek egyre jobban agyalok egyre dühösebb vagyok :S:S és nekem ezek annyira fájnak :S egy csomó csalódást okoz ezzel ! Úgy érzem hogy önző ! pedig egy kapcsolatba nem fér meg az önzőség ! Én itthon ülök az ő kedvéért! mert őt várom , mert vele akarok lenni ! ahjj most meg már megint kezdek sírni :(:(ahogy ezeket írom és várom őt !!
2011. márc. 5. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy nem az bánt hogy bulizik meg hogy nem veled van hanem az hogy miatta te nem tudod jól érezni magad a barátaiddal mert otthon várod. Ne ígérje meg hogy otthon lesz hogyha még sem biztos benne vagy ha tudja hogy változik a program időben szóljon. Ha meg ezek után is így szarik arra hogy te otthon ücsörögsz miatta szarnék a fejére és addig maradnék a barátaimnál ameddig nekem jól esik.. és ha felhozza hogy nem voltál otthon a megbeszélt időponton vágd csak hozá a fejéhez... mondd hogy arra számítottál hogy úgysem lesz otthon a megbeszélt időpontra mert nem szokása..
2011. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináld meg egyszer kétszer amit ő is szokot. megbeszélitek tizre aztán haza mész 11re.... ha eddig később ment haza valószinűleg ezután is az lesz (magyarán nem maradsz le semmiről) másrészt meg ha esetleg mégis időben haza ér és te nem vagy és felrója neked mondj szolidan annyit: Dehát a barátnők hivtak, most miért hisztizel?
2011. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!