Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min változtassak, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért írok mert már nem tudom mit tegyek magammal. 17 éves vagyok, nem volt még semmilyen párkapcsolatom, semmilyen fizikai érintkezés lányokkal, stb. A probléma az, hogy bármikor kettesben vagyok egy lánnyal, egyszerűen besülök. Nem jutnak eszembe szavak, vagy ha igen, azon gondolkodom hogy mit szólna hozzá, hogy ha kimondanám őket, és amiatt parázok hogy talán nem ezt szeretné hallani. Mindig hallom/látom barátoktól hogy próbálják fizikai kontaktussal az "ujjuk köré fonni" a lányokat, átölelik stb, de én még azt sem merem megcsinálni, mert félek hogy elijesztem. Mások szerint kedves vagyok de ennyi. Semmi önbizalmam sincs, és már nem tudom mit tegyek magammal, mert sehogy sem tudom rávenni magam hogy egyszer ne süljek be.

Nagyon régen írtam egy hasonló kérdést, (kb 2 éve) ott azt írták ki növöm, szerintem rosszabbodott a helyzet.

Valami tanács, esetleg olyantól aki hasonló cipőben jár, de persze mindenkire nyitott vagyok.

17/f


2011. júl. 30. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmadat, hidd el hogy úgy ahogy vagy jó srác vagy. Ha meg csajokkal beszélgetsz merj kockáztatni, lazulj, és ne azon gondolkozz hogy ez jó-e a lánynak, hanem tedd amit jónak látsz, ne félj attól hogy hibázol, vagy ha mégis akkor nem vesztesz sokat. ---->legyen önbizalmad,merj kockáztatni! Sok sikert! :)
2011. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a választ, igazából azt értem hogy növelni kéne az önbizalmam, de a hogyantját nem látom. De majd megpróbálom észben tartani amit mondtál, és kicsit ellazulni:P Köszönöm szépen az értelmes, segítőkész választ!:)
2011. júl. 30. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm, ha nem jutnak eszedbe szavak az utalhat arra is , hogy retardált vagy, de akár arra is h meleg.
2011. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!