Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szakítanál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szakítanál a helyemben?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy fiúval.

Tegnap az én laptopomon gépezett és elfelejtett kijelentkezni a Facebookjáról.Tudom,hogy csúnya dolog volt,hogy belenéztem,de én az a típus vagyok,aki később szeret bele a másikba és mivel eddig minden klappolt,gondoltam,hogy úgy sem találok semmit és ezzel majd növelhetem a bizalmam benne.

Ezt találtam:

Leila:

Szia ***!

How are you? When will you on msn?

***:

hello most beautifull , i miss you so much , the problem is i dont have internet at home now. i am working on that . it really a long time i see your beautifull face , i belive all is well with you. alot of kissess , it really good to hear from you . you have really made my day, love you somuch , take good care of yourself fore me

Leila:

:) just three words : me do wo :D:D:D:D:D

***:

that is my girl me do wo paaaaaaa means nagyon. you are too intelligent kiss baby

"Me do wo paa" azt jelenti,hogy szeretlek.

Viszont a lánynak van barátja.

Komolyan nem tudom,mit kéne kezdjek ezzel...

Szerintetek?:(


2011. márc. 7. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
most kajak egy angolul beszélő csajra vagy irigy, aki lehet kinn él izraelbe?:D
2011. márc. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem,ez a lány magyarországi,Pesten lakik, a párom Pécsen.A párom külföldi,ezért beszélnek "angolul".
2011. márc. 7. 00:33
 3/9 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem milyen nemzetiségű a párod?:)
2011. márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

hadd el, agyál neki egy durva pofont rugjál a tökébe és ha van testvéred vagy más aki jól megtudná verni kérd meg hogy beszéljen a pasassal..

hülye kocsog

2011. márc. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
utsó: te se vagy normális..
2011. márc. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet, de azért nem hagynám hogy valaki így bánjon egy lányal, legyen az szép vagy csúnya lány!


azért kell tudni viselkedni.


egy négerel jársz?

(nem értem magyar lányok mért akarnak egy csomó arabal és négerekel össze álni, bocs kérdezö de komolyan, most te is látod milyenek)

2011. márc. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A pasi anyanyelve tuti nem angol, elég gáz a nyelvtan:D

Na de ez most senkit nem érdekel!

2. Én dobnám, nem érdekel honnan van a csaj, ilyeneket ne irogasson ha velem van.

Nem túl szerelmes a barátod azt hiszem...de te tudod

20/L

2011. márc. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Látod h nem szabad beleolvasni más privát levelezésébe?!


Viszont a fiú egy bunkó. Én megbeszélném vele, csak elég gáz a szitu hogy 'hé belenéztem facebookodba és láttam hogy....:' érteed. Szerintem egyikőtök se normális. Nekem nem lenne lelkiismeretem belenézni a barátom facebookjába, msnjébe, telefonjába vagy akárhova, csak ha hagyja.

2011. márc. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tényleg gáz belenézni más személyes dolgaiba,de látod volt értelme h megtetted.én azonnal szakítanék vele.azért mindennek van határa,és örülj neki h ez most derült ki h milyen egy tajparaszt a pasid,és nem évek múlva mikor esetleg már gyereketek is van.
2011. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!