Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ikerláng (i) vagy lélektárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ikerláng (i) vagy lélektársi kapcsolat?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Pont egy éve ismertem meg egy fiút, akivel az első pillanattól kezdve egy hullámhosszon voltunk.

Pont egy idősek vagyunk, csak ő fiú :) Sokszor érezzük azt, mintha egymás klónjai, vagy ikertestvérei lennénk, rengetegszer történik velünk ugyanaz, és ugyanazokat a dolgokat szeretjük, általában ugyanakkor történik velünk ugyanolyan fajta baj... A világról alkotott képünk egyforma és stb.. Szerintetek az ilyen kapcsolatok lehetnek lélektársi vagy ikerláng kapcsolatok? És érdemes e megpróbálni párkapcsolatban élni az illetővel?


2011. márc. 7. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább feltehetted volna az ezotéria témakörben. De ha így megértitek egymást, az csak jót jelent. Szerintem próbáljátok meg. Mit veszthettek?

Amúgy van egy másik lehetőség is: a srác csak etet, hogy ugyanúgy érez, ugyanúgy viszonyul mindenhez, hogy azt hidd lelki társak vagytok, mert bejössz neki. De ezek szerint jól csinálja :)

2011. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi;)
2011. márc. 7. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire megértitek egymást, az nagyon jó. De az a kérdés, hogy csak barátilag szeretitek egymást, vagy ez valami több? Mert utóbbi esetben természetesen érdemes megpróbálni.

Zárójelben megjegyzem, hogy eredetileg az ikerláng az a lélek, aki a másik felünk, lélektársunk pedig sok lehet, mindenki az, akivel egy hullámhosszon vagyunk. De még azzal sem biztos, hogy sikeres lesz a kapcsolatunk, akit a másik felünknek érzünk. Garancia semmire nincs.

2011. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze tudom hogy semmi nem garancia, de majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok, köszi szépen:)
2011. márc. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!