Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza kaphatom még? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kaphatom még? Többi lent

Figyelt kérdés

én vagyok a lány...

a kapcsolatunkban nagyon sok veszekedés volt, barátnőim látták rajtam, hogy kivagyok készülve idegileg stb.. és ajánlották, hogy hagyjam el.. de én nemtudtam megtenni..

Annyi a lényeg , hogy hisztis a srác..

azon behisztizett egyszer, mert csináltunk képeket 3-4 db ot , és mondta is , hoyg jajj de csúnya azokon a képeken, erre én kitöröltem és hozzátettem rendben szivem , ha jobb hangulatban vagy akkor csinálunk újakat. erre besértődőtt. na és még ilyen súlyos dolgokon szokott megsértődni és egy napig nem ír, nem hív nem válaszol stb...


megpróbáltam elhagyni, de sosem sikerült , hisz senki se tökéletes , ez az egy hibája van. rájöttem most ( bár már lehet , hoyg késő ,) nem tudok nélküle létezni...

szóval barátnőmmel elmentem a pasija házába mert meghívtak engem. a barátnőm meg odarendelte a pasija egyik haverját is ( randit akartak összehozni és a barátnőm azt is akarta , hogy szakítsak a barátommal, mert azt mondta, hogy így depressziós leszek, mondtam , hogy lehet amikor veszekedünk utálom mint egy darab kakit , de hisz ha szeretsz valakit , ő megbánthat , fájdalmat okozhat, de olyan boldoggá tudd tenni mint amilyen sosem voltál. erre ő próbáld meg ezzel a sráccal és könnyebb lesz a szakítás.. hülye fejemmel belementem, megcsókoltam a srácot, de én még aznap este mondtam neki, hogy nem akarok tőlle semmit hatalmas hiba volt.. de kiderült ez az egész, emberek elkezdtek pletykálni, a barátom fülébe úgy jutott ez az egész, hogy engem meg is dugott az a személy..

mostanra már hisz nekem, hogy csak csók volt,


ami most van az , hogy mondta nekem, hogy legyünk egy darabig barátok és ha látja , hogy tényleg szeretem és újra tudd bízni bennem akkor megint együtt leszünk, tegnap meg is csókolt a mondandója után, erre én: a barátok csókolóznak? erre ő , igazából, hogy azt mondom hogy a barátod vagyok ezzel csak magamat akarom becsapni..

ma, a suliban nem volt a legkedvesebb velem, bunkó se volt , olyan semleges ( bár nem vártam mást)

mikor hazahozott beszélgetünk kb 15 percet, és akkor olyan cuki volt, mondtam neki, én többet nem foglak megcsókolni , mert úgy érzem te nem akarod, és én nem akarok olyan emberel csókolózni aki nem akar engem.. erre ő igazad van miért is akarnám azt az embert megcsókolni akit szeretek. és megcsókolt.

de most dolgozik, és írtam neki, hogy hogy vagy? erre ő : jól te?

írtam neki nem válaszolt, megkérdeztem, most inkább hagyjalak erre ő:

figyelj, semmi baj nincs, tudod mi történt , és tudom azt , hogy te akarod az én bizalmam, megvolt, de valamiért elvesztetted, a kapcsolatokban néha kell idő , hoyg végig gondoljuk a dolgokat, én nem azt mondom, hogy amink volt mind el veszett , nem én ugyan az az ember vagyok, ha szükséged van rám, stb... én ott leszek neked mint egy barát , de miután ami történt közöttünk nekem kell egy kis idő gondolkodni, te nem lehetsz megint csak úgy barátnő vagy barát miután rájöttél, hogy akit szeretsz mással csókolózott.

én nem kérlek, hoyg elfelejts , én arra kérlek, hogy adj egy kis időt , hogy merre tart a mi kapcsolatunk. nekem le kell nyugodnom m és neked meg kell értened , hogy én mit próbálok tenni...



szóval értem én, de attól félek, hogy megszokja ezt a barát dolgot és többet nem akar majd tőllem semmit..

meg a másik, ha ezt írta akkor hogyan bizonyítsam be neki , hoyg szeretem? vagy azt csinálhatom? úgy értem, hogy azt írta értsem meg , és hanyagoljuk a kapcsolat dolgot egy időre, szóval akkor ne is próbáljam bizonygatni , hogy szeretem? vagy finoman és kedvesen lehet ne?

és szerintetek ezek után még bízhat bennem?

előre is köszi a segítséget, egy kétségbe esett lány.. :(


2011. márc. 8. 06:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát. Nem bocsi :(

Ha egyszer elmúlt a szerelem akkor az nem jön vissza :(

2011. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!