Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon vissza kaphatom még?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel 2 hónapja szakítottam és most jöttem rá, hogy mennyire szeretem és hogy nekem ő kell és senki más. Volt barátnőm közben nagyon pozitív irányba változott felfogásilag. Nem kerteltem meg mondtam neki hogy nagyon hiányzik és hogy szeretem még mindig. Ő azt mondta, hogy kell neki egy kis idő mert félig már bele törődött a szakításba de még mindig érez irántam valamit. Ezt meg is értem mert hát én szakítottam vele. Megbeszéltünk egy találkát 3 nap után hogy hát még is meg kell rendesen beszélni ezt a dolgot és egyszerűen nem értettem a helyzetet :S Megöleltük egymás csókoloztunk és éreztem, hogy még szeret, de közbe mondta hogy adjak neki időt és hogyha más fiúval összejönne akkor simán mondaná hogy felejtsem el. Életembe nem voltam még ilyen helyzetbe hogy érzem hogy szeret de neki idő kell ( amit meg is értek) és ha más lenne akkor simán megmondaná hogy felejtsem el. Ilyen helyzetbe mit lehet csinálni? Várni és várni vagy próbáljam újra meghódítani és bizonyítani mint a régen?
2011. júl. 25. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele. Biztos pocsék érzés lehet az önérzetének. Hódítsd vissza ha valóban kell neked.
2011. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 emka válasza:
bizonyítsd be neki megbántad a dolgot és wissza akarod kapni
2011. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!