Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Melyek azok a tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyek azok a tulajdonságok amelyeket nem szeretnek a férfiak a barátnőjükben?

Figyelt kérdés

Pl: én nem vagyok egy nagy beszédes nem tudom miért, de amikor együtt vagyok a barátommal valamikor zavarba jövök, és nem tudok mit mondani neki, pedig ugy szeretnék beszélni..., van amikor magamtól is ráírok msnen, meg ritkán de szoktam telefonálni neki, smst viszont szoktam írni.

Illetve amikor nem mondja magától, rákérdezek hogy mikor találkozunk legközelebb.

Most is legutóbb mikor felhívtam telefonon, kicsit furcsa volt, én kérdeztem hogy nem zavarom e, azt mondta nem. De elég kedvtelen volt,persze valahol érthető is hiszen történt egy kis családi probléma. Persze ami történt vele azt megértem, de akkor is úgy éreztem nincs nagy kedve velem beszélni és csak udvariasságból mondta hogy nem zavarom. Egy hete már hogy nem találkoztunk. Azt gondoltam hogy ő magától fogja megkérdezni hogy mikor láthat, de nem tette, nekem kellett rákérdeznem hogy mikor találkozunk. Aztán ö mondta hogy mikor.

Aztán mondta hogy köszöni hogy felhívtam.

Ha rákérdezek valamikor a találkozásokra az baj? vagy azt inkább mindig a fiúnak kell mondani?

A leírt tulajdonságaim milyenek?

Amúgy két hónapja járunk együtt. Egyenlőre Hetente 2szer tudunk talizni a távolság miatt.


2011. márc. 10. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezz te is rá nyugodtan. Miért ne? Ha van szerelem, akkor úgy is annyit lesztek együtt, amennyit csak tudtok. Keresd te is, sztem így okés. És legyél bátrabb picit.
2011. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!