Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejöhetünk még? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejöhetünk még? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

már 1 ideje tetszik 1 srác, 8 évig osztálytársak voltunk.

tök jól elvoltunk suliba de valahonnan megtudta h tetszik nekem most év végén én is megtudtam h tetszek neki de nem akar semmit..többé nem találkozunk. és szeretnék vele összejönni...mit csináljak.


2011. jún. 15. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2011. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

miről?

hogyan?

2011. jún. 15. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyan ? Keresd fel..hívd fel, vagy írj neki a facebook-on az mostanában úgyis olyan "menő cucc".

Miről? Ez egyszerű. Hívd el sétálni, vagy menjetek fagyizni, és említsd meg neki h tudsz róla h bejösztök egymásnak. Pl így " azt csiripelték a madarak, hogy tetszem neked..ez így van ?" Vagy valami ilyesmi..legyen már fantáziád. Sok sikert !

2011. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem érthetően írtam le...

írtam neki h szeretnék vele beszélni mert a suliban ezt nem tudjuk megbeszélni... de nem nagyon érdekelte mit akartam mondani neki... ezért 1x suli után mondta h akkor kérdezzem meg amit akartam...

hát, megpróbáltam elmondani mit "érzek".

először meglepődött. aztán pár nap múlva beszélt az egyik barátnőmmel és megtudtam h én is tetszem neki...


azóta olyan mintha semmi se történt volna.


de tudom h én is tetszem neki...


mit csináljak??????,

2011. jún. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!