Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar minden pasi rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi rögtön ágyba vinni? Manapság nem lehet pár nyugodt randi előtte, hogy megismerjük egymást? Ráadásul ezekből biztos nem lenne hosszútávú kapcsolat! Nekem ez így nem megy.

Figyelt kérdés
Egy ideig szüneteltettem az ismerkedést, de ez nem megoldás. Van vmi ötletetek?
2011. márc. 11. 15:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Végülis manapság minden gyorsított.Ez valakinek bejön,valakinek nem.Nekem visszataszító ha egy férfi a 3.4. randinál sexet akar.Az csak azt akarja és többnyire arra jó.
2011. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

,,Ha a negyedik randi után sincs szex (még egy csók sem), akkor vagy játszadozni próbál velem vagy nem tud dönteni."

Vagy nem alakult ki még az aminek ki kell az egyik fél részéről a másik meg mindent akar .Mert nem mindenkinél egyből jönnek az érzések meg stb.

2011. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

. ,,Mi az, hogy el lettek rontva? Ki rontotta el őket? Kinek a szemszögéből romlás? "

A nők a férfiakat!!Mert hamar lefekszenek és a pasik most már azt várják el.

2011. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

,,14:23 Szóval te vad idegenekkel ismerkedsz? A szőrös, csonttal lóbálózó, tűznél táncoló fajtával? Kb mindent elmond a posztod komolyságáról ez a mesteri kezelése a szavaknak. Mi az, hogy el lettek rontva? Ki rontotta el őket? Kinek a szemszögéből romlás?"

Nem is tudom ki a szűklátókörű.A saját tapasztalatomat írtam le és nem a tiedet.Az ismerkedésnek vannak veszélyei.Addig amíg nem győződsz meg arról ki az illető(lehet bűnöző akárki)addig idegen.

2011. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Kedves 67%-os leányzó!


Elbeszélünk egymás mellett. Ha valahol (munkahely, szórakozóhely, erdő, mező, stb.) találkozom rendszeresen egy lánnyal, akkor az nem randi. Nem indul a számláló.

De ha elhívom valahová és igent mond, akkor valamilyen szinten szimpi vagyok neki és meg akar ismerni.

Ha igent mond a másodikra, akkor jól érezte magát az elsőn. És így tovább. Ha a negyedik randi után sem akar többet beszélgetésnél, akkor ott valami gond van. Általában feldolgozatlan kapcsolat, önbizalomhiány, döntésképtelenség. Én viszont egészséges lelkű lányt keresek.


Két megjegyzés:

1. Nem volt még rövid kapcsolatom.

2. Ha első randi végén a lány akarná a szexet, akkor elgondolkoznék.


Sikerült árnyalnom a képet?

2011. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Nem randi de kialakulhat belőle bármi.
2011. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
,,Ha igent mond a másodikra, akkor jól érezte magát az elsőn. És így tovább. Ha a negyedik randi után sem akar többet beszélgetésnél, akkor ott valami gond vans."Ez részben igaz de mindenki maga dönti el,hogy mennyi idő után mélyed bele a kapcsolatba.Tegyünk különbséget randi és ismerkedés között.Én először ismerkedem és utána randizok.Az ismerkedésbe nem fér bele más csak beszélgetés.
2011. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
ha valakit bizonytalannak ,döntésképtelennek ítélsz meg akkor nem is kell vele taliznod többet.Igaz ez fordítva is ha te vagy bizonytalan a csajbanSzédíteni is csak azt lehet aki hagyja magát.
2011. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

"Tegyünk különbséget randi és ismerkedés között."


Tegyünk! Én megtettem az előző hsz-ban. Nálad mitől nem randi egy randi?

2011. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

,,ha elhívom valahová és igent mond, akkor valamilyen szinten szimpi vagyok neki és meg akar ismerni."

Vagy olyan rámenős,erőszakos a pasi,hogy kénytelen igent mondani a nő,esetleg agressziót válthat ki a pasiból ha visszautasítják..Nekem volt egyszer olyan esetem mikor életembe először láttam egy pasit és hazamentem vele mert olyan akaratos erőszakos volt.

2011. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!