Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar minden pasi rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden pasi rögtön ágyba vinni? Manapság nem lehet pár nyugodt randi előtte, hogy megismerjük egymást? Ráadásul ezekből biztos nem lenne hosszútávú kapcsolat! Nekem ez így nem megy.

Figyelt kérdés
Egy ideig szüneteltettem az ismerkedést, de ez nem megoldás. Van vmi ötletetek?
2011. márc. 11. 15:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

,,16:21 Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy direkt érted félre, amit mondok? A férfiaknak nem kell lelki ösztönzés, támogatás, hogy megkívánjanak egy nőt, és képesek legyenek azt megdugni. A szex csak szex nekünk."

Azért ne általánosítsunk.A nők között is van olyan akinek nem kell érzelem a sexhez és a férfiaknál is olyan akinek kell érzelem a sexhez.Sztereotípiák alapján ítéltek!Én nő vagyok és volt már nekem is olyan pasim akivel csak sexet akartam mindenféle érzelem nélkül.

2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Ne ismerkedj vele tovább!
2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
A kedvesemmel kb.két hónap után feküdtem le és ismertem előtte két éve.A két hónapos udvarlás előtt leveleztünk kb.egy hónapig mert megtalált az iwiwen.Lefeküdtem volna vele fél hónap után is de csak ha akkor is ismerem régebbről.Fél évre terhes is lettem tőle.Most másfél éves a gyerek.Ez az én esetem de minden eset más és más.
2011. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Mert annyira semmibe veszi a nőt ,hogy csak a sexre szűkíti le.Ha tiszteli akkor kitudja várni.Ha nem érzel a sexhez affinitást akkor ne feküdj le vele hamar .
2011. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

,,Azért fontos ilyenkor a szex, mert az a nő, aki tovább húzza, az nem őszinte. "

Ez a mondat olyan zsarolás jellegű.Olyan mint a :,,ha nem fekszel le velem akkor nem szeretsz"meg olyan gyerekes is.Fiatal,naív lányok be is veszik.Ezt annál lehet elsütni akinél lehet,vagyis hagyja magát.

2011. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

,,Azért fontos ilyenkor a szex..." Ezt én írtam.

Nem első randi utáni szexről beszéltem. Nem is arról, hogy valahol meglátok egy lányt és váltunk pár mondatot, majd a harmadik alkalom után elhívom randira.

3-4 igazi randiról beszéltem. Mindkét fél ezért megy el, mert érdekli, vonzza a másik. Egy felnőtt nőtől elvárom, hogy ennyi idő után tudjon dönteni. Ha a negyedik randi után sincs szex (még egy csók sem), akkor vagy játszadozni próbál velem vagy nem tud dönteni. (Vagy csak ezért jön el, mert az jót tesz az önbizalmának.)

Ne keverjük a spontán találkozást, a flörtöt és a randit!

2011. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

"Na az ilyen menjen a fenébe.Ha valaki hosszú távon akar valamit az jobban megakarja ismerni a másikat(az esetek többségében).Persze vannak kivételek."


"Igenis meg kell ismerni jobban a másikat a sexhez.Aki néhány tali után meg akarja fektetni a másikat az olyan is."


Két tipikus vélemény. Nem jönnek rá, hogy az emberek különbözőek, azt hiszik, hogy amit ők jónak éreznek az az univerzális igazság, és aki ettől eltér az erkölcstelen f@sz és csak meg akarja őt fektetni. Szomorú hogy ennyire beszűkült idiótáknak billentyűzetet adnak.

2011. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

,,Azért fontos ilyenkor a szex..." Ezt én írtam.

Nem első randi utáni szexről beszéltem. Nem is arról, hogy valahol meglátok egy lányt és váltunk pár mondatot, majd a harmadik alkalom után elhívom randira.

3-4 igazi randiról beszéltem. Mindkét fél ezért megy el, mert érdekli, vonzza a másik. Egy felnőtt nőtől elvárom, hogy ennyi idő után tudjon dönteni"

Szerintem 3-4 randiból nem lehet még eldönteni,hogy hosszú távon érdemes -e foglalkozni az illetővel.Minden eset más és más.Kinek a pap ,kinek a papné.Valaki a gyors ismerkedés híve valaki megfontoltabb.Nekem az utóbbi vált be.Én 3 tali után még a kezét sem fogom meg egy pasinak nem ,hogy lefeküdni vele de mindenki más.Nekem minden ilyen gyors randi befürdött.

2011. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
El kell telni egy időnek ahhoz,hogy az ember rájöjjön valóban össze akar jönni -e a másikkal.4 tali alatt nem mindíg lehet eldönteni mit akarunk főleg mikor azt sem tudom milyen a másik.Összeillünk-e?Lehet eleinte úgy tűnik igen utána mégse.Új divat a rövid ismerkedés.Nem színpatikus egyáltalán ha valaki sürgeti a sexet és a kapcsolatot főleg a sexet.
2011. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Nem erkölcstelen.Ne forgasd ki a szavaimat csak nekem nem gyere be.Ahány gyors ismerkedésem volt mind kudarcba fulladt.Második talin megfogta a kezem ,a harmadiknál sex utána rájöttem csak nem hozzám való.Ő úgy gondolta becsaptam.
2011. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!