Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? :S Egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :S Egy kis hanyagolás segítene a dolgon?

Figyelt kérdés

Nos elkezdődött páromnál a wow-korszak.... úgy veszem észre, hogy túl sokat játszik vele.. És mostanában mindig én hozom a találkákat fel és mindig én megyek hozzá és mostanság ha megyek akkor is csak kockul... Nem tudom, hogy hogy állíthatnám le ezzel kicsit... Például itt a hosszú hétvége, de most is a haverja ott alszik náluk és hétfőig ott lesz és kockulnak... Én pedig el vagyok süllyesztve... Kezd kicsit rosszul esni... Esetleg ha nem írnák neki pár napig vagy valami szal hanyagoljam, akkor észhez térne? Ha ez sem segít, akkor pedig hozzam fel neki hogy rosszul esik?

3 hónaposak vagyunk.

Én 16/L vagyok ő pedig 17/F


2011. márc. 11. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Tedd féltékennyé!
2011. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De megértelek....

Nem tudom kitalálta ki ezt a wow-ot de beveheti....

Azért ez egy kicsit durva, hogy hétvégén ott alszik a haverja ezért.... A helyedben nem keresném, ha ekkor sem esik le neki, akkor azt hiszem a játék fontosabb neki, akkor meg hagyd a fenébe!

Az ilyen kockáknak nem való csaj...az még ok, hogy pár óra, de az egész nap??

2011. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor játszik, amikor te is ott vagy? Te ezt nem érzed egy icipicit gáznak?

Vesd fel, hogy elmész találkozol a szuperszexi sráccal a suliból, csak megisztok valamit vagy mittomén - otthon is ülhetsz dvdzni - ha erre nem reagál, akkor ne haragudj, de elég életképtelen a dolog...

2011. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, látom elfajulni a dolgot...

A haverjával nemrég szakított a csaja 2 év után, és ő így adja le a feszültséget.. viszont páromat is kezdi belehúzni.. én meg ezt nem akarom

de igen, valami ilyesmit fogok bevetni..

2011. márc. 11. 23:46
 5/6 A kérdező kommentje:
mellesleg párom ígyis eléggé féltékeny típus szóval..
2011. márc. 11. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
szakíts vele
2011. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!