Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet úgy rávezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy rávezetni egy fiút valamire, hogy azt gondolja, az Ő ötlete volt?

Figyelt kérdés
Sok dolgot azért nem tudok elérni a barátomnál, mert túl direktnek tart és nem szereti, ha megmondom mit szeretnék. Jó lenne rávezetni dolgokra, de mivel erőszakosnak gondol ezért nem teszi meg már csak azért sem. Értelmes, hasznos válaszokat kérnék!
2011. márc. 13. 17:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A kérdés pedig nem az volt, hogy számít e az eljegyzés vagy nem. Azt szerettem volna tudni, hogy mivel lehet úgy rávezetni a dolgokra, hogy ne érezze kényszernek.
2011. márc. 13. 18:44
 12/26 anonim ***** válasza:
Jó, én viszont azt mondom, hogy ilyet ne csinálj, de majd meglátod, biztos te olyan jól tudod és tapasztalt vagy, én úgyse fogok arról tudni, de szerintem jól megjárod, ha át akarod vágni szerencsétlen párod fejét. Az eljegyzés meg azét nem a nőnek a dolga, mert ez egy több száz éves hagyomány, és megvan a maga romantikája, amit te pont azzal, hogy szerencsétlen párodat piszkálod, elveszd. Pedig neki lehet, hogy pont erre van szüksége, de mondom nem az én dolgom, kérj meg olyat, biztos van olyan okos, aki majd segít neked, de aztán ne csodálkozz egyetlen alkalommal sem...
2011. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Miért akarnám átvágni? Nem ártani akarok neki...

Nem tudom miért kell ilyen lekezelően válaszolni, mintha nem lennék normális. Használható válaszokat szeretnék, nem kioktatást! Régen lehet, hogy ez romantikus volt és megfelelő, de akkor még nem vártak a férfiak 10 évet arra, hogy megkérjék egy nő kezét..

2011. márc. 13. 18:54
 14/26 A kérdező kommentje:
Viszont szeretném ha a kérdésemre(!) válaszolna valaki végre és valami használható tanáccsal látna el. Ha megjárom, az én bajom, nem ez volt a kérdés.
2011. márc. 13. 18:56
 15/26 anonim ***** válasza:
Mert ez olyan lenne, mintha te lennél az anyja, hogy megmondod neki, hogy mit csináljon. Honnan tudod, hogy ő egyáltalán téged szeretne? Már akkor is, ha tudja, hogy igen, ez nagyon rémisztő tud lenni, hogy valakivel egy teljes életen keresztül együtt kell élni, főleg ha az a valaki már akkor is ugráltatni akarja, amikor még nem is házasok. Abba a tuti jó újságban meg szerintem vannak olyan cikkek is, amik arról árulkodnak, hogy a férfiak jobban utálják, ha ugráltatják őket, ill. ha uralkodni akarnak rajtuk. Ez ugye ellentmondás, szóval biztos, hogy jó ilyen helyről tanácsot szedni? Már ha ilyen helyről szedted.
2011. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Miért te 10 éve vársz?
2011. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem ugráltatni akarom, hanem ráébreszteni, hogy nem lenne olyan rossz dolog ha eljegyezne és nem kell ettől félni.. Ez persze csak akkor sikerülne, ha szeret, de legalább kiderül, hogy valóban csak engem akar vagy sem..

Nem tudom miért kell úgy beszélni, mintha nem lennék normális és egyből hülyének nézni. Nem újságokból szedtem, egyszerűen csak szeretem, vágyom rá, hogy előrébb lépjünk és szeretném, hogy ő is ezt érezze irántam!

2011. márc. 13. 19:04
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem várok 10 éve, de sok olyanról hallottam, akik már igen és nem szeretnék odáig jutni...
2011. márc. 13. 19:05
 19/26 A kérdező kommentje:
Kötözködő válaszolók, értelmetlen írásokkal kíméljenek! :D
2011. márc. 13. 19:12
 20/26 anonim ***** válasza:

Arra, hogy téged akar e valóban az a legjobb, ha megbeszéled vele, hogy így van e, és az eljegyzést nem említed. Ahogy leírod, az olyan, mintha rád tört volna a kapuzásári pánik, és azért küzdenél, hogy jó e ez az alany, vagy keresned kell másikat, aki vállal téged és azt, hogy később gyereket csináljon veled. Persze lehet hogy nem így van, de olvasva bennem picit ilyen érzéseket kelt.

Az, hogy azt akarod, hogy megkérje a kezed, azt értem, mert ez minden nőben benne van. Talán az is, hogy rávenni. De megcsinálni? Hát az nem tudom. Szóval ha én megtudnám, hogy a barátnőm a hátam mögött kijátszik, mert ez tulajdonképpen az, mivel ő nem tud róla... hát eléggé rosszul esne. Illetve hogy mesélnéd el a többieknek, hogy meglepett a párod egy eljegyzési gyűrűvel, hát sehogy, mert érzed, hogy hazugság, semmi jelentősége az eseménynek.

Meg itt írod, hogy kioktatlak... hát bocs, de én csak arra szeretnélek ráébreszteni, hogy unalmas lesz így az életed, ha a nagy dolgokból kicsit csinálsz, illetve befolyásolod a párod szabad akaratát. Ugye látszik, hogy én se ártani akarok neked.

2011. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!