Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet kimozdítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet kimozdítani egy otthonülő, lusta férfit?

Figyelt kérdés

Nincs kedve sehova menni,se sétálni,se moziba,se étterembe,sehová.Ha elcsalom valahová,akkor már menne haza 15 perc után.Befekszik az ágyba,tv bekapcs és nézi!

Ha mégis marha jó kedve van(ami nagyon ritka),akkor viszont irtó jól érezzük magunkat,úgy érzem megfogtam az Isten lábát!Mindent megadnék azokért a napokért!

Tipekket kérek!

Mivel keltsem fel az érdeklődését?Csak van valami ami érdekli,de hiába kérdezem mit szeretne csinélni,az a válasz hogy semmit,neki jó így!


2009. febr. 22. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Járj el nélküle bulizni, vagy akárhova, hátha akkor úgy gondolja majd hogy inkább veled megy el ideoda, mint hogy egyedül hagyjon egy idegen társaságban.
2009. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,ez jó ötlet.Nyaraláson volt egy ilyen szitu,én le akartam menni a strandra,ő meg laptopozott.Elindultam egyedül,negyed óra múlva jött utánam!:-)
2009. febr. 22. 19:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudnátok még ötleteket adni?
2009. febr. 22. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen keményen hangulatember, sportolnia kéne, bár gondolom, arra se könnyű rávenni... Télen meg főleg ilyen az ember, de mikor süt a nap, rángasd ki, és kivirul! Én is hangulatember vagyok, és egy kis napsütés, illetve a sport, ahol levezetem a rossz kedvem, vagy a lustaságom, sokat számít. Menjetek kirándulni!
2009. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt mondom. Egyszer vidd el (ha szép idő van), egyszer meg menj egyedül.
2009. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Hadd írjak egy viccet válasz helyett:

A gróf fiatal feleséget szerez, és a nászéjszaka másnapján eligazítja, hogy hogyan is történnek a dolgok a grófi kastélyban:- Kedves asszonyom, most, hogy feleségem, tudnia kell a napirendemet. Hétfőnként este kártyázom, keddenként este baráti összejövetelen vagyok, szerdánként klubomban vacsorázom, csütörtökönként jótékonysági akción vagyok elnök, péntekenként a püspökkel vacsorázom, szombat esténkét a szüleimhez megyek szűk családi vacsorára. A vasárnapom szabad.

A feleség így válaszol:-Kedvesem, én minden este kilenckor szeretkezem. Aki itt van itt van, aki nincs, nincs...


De komolyabban, azt hiszem, előbb is írta valaki, ne várj rá. Ha nem hajlandó programot szervezni, csinálj te. Hamar kiderül, hogy esti bulikba követ-e...

2009. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két legjobb barátnőmnek lusta barátjuk volt. Csak otthon ült és számítógépen lógott egész nap, emiatt végleg megmérgezte kapcsolatuk. Hiába könyörögtek nekik, hogy menjenek valahova, de nem, maradtak otthon. "Minek a mozi, úgyis letöltjük filmeket netről" meg ilyenek. Hát, sajnálom, mindkét csaj nem volt boldog ilyen párjuk mellett. Véget vettek a kapcsolatoknak. De nálad az a jó jel, hogy elmész egyedül valahova és utánad megy. Csak így tovább! :)
2009. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta hogy álltok most?
2009. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!