Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított velem 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem 9 hónap után pedig mindent megtettem érte. Miért nem becsülik meg a nők a rendes pasikat?

Figyelt kérdés

Bármi baja volt mindig vele voltam, sosem volt köztünk vita. Nagyon szerettem még most is szeretem.

19/F


2011. márc. 20. 17:29
 1/10 valaki112 ***** válasza:

Hát pont ez a baj a mai lányokkal hogy egyáltalán nem becsülik a rendes pasikat :/

Én nem tudom miért csinálják ezt :/

2011. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet más meg tetszet neki és otthagyot inkább haggyon ott mint h meg csaljon (15/L)
2011. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legelső:.. miért csinálják ezt? meésld akkor el..
2011. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő úgy érezte, hogy megfojtod a szereteteddel. Velem is ez volt a probléma, még most is nehéz máshogy viselkednem, mint amit a szívem diktál.

Próbálj meg legközelebb saját hobbikat kitalálni, ne érj rá mindig, legyél kicsit elérhetetlenebb, és így talán nagyobb sikered lesz.

2011. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés információ ahhoz, hogy megtudjuk, mi is volt a szakítás oka.
2011. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis volt valami baja, csak nem osztotta meg veled. A szakítás leggyakoribb oka, ha nincs megfelelő kommunikáció. Valószínű, hogy valamit nem tudtál neki megadni, valami nem tetszett benned, de nem szólt, hanem szakított.

Még több dolog is lehet a háttérben, pl, hogy amúgy sem kötődött hozzád erős szerelemmel, a vonzalom meg elmúlt. Esetleg talált olyat, akibe beleszeretett, aki megadta neki azt, amit te nem tudtál.

Az ilyesmi elkerülhető, ha beszél mindkét fél a problémákról és próbálják megoldani. Ha néma az illető nem fog megoldódni semmi. Talán ebbe a hibába esett bele a barátnőd.

És még valami. Ha szakítanak veled ne az legyen a legelső, hogy elpanaszold, a nők nem érdemlik meg a rendes pasikat. Egyszerűen csak te nem kellettél neki. Az emberi kapcsolatok nem mindig úgy sülnek el, ahogy mi szeretnénk. Én is rendes lány vagyok, mégis elhagytak egyszer. Azért, mert nem voltam az aktuális pasinak elég jó. Nem azért, mert a férfiak nem becsülik meg a rendes nőket.

2011. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Mert igy mukodnek a nok azert. Mindent megadsz neki, tenyereden hordod -> azt fogja erezni folyamatosan hogy o milyen jo -> magasabbra fogja tenni a mercet, teged pedig nem fog tisztelni -> nem leszel eleg jo neki.


Nem azt mondom hogy lenezni meg utnivagni kell a not, ez hulyeseg, de tenyereden hordozni se szabad, mert olyan kell neki akire felnezhet, akit tisztelni tud. Az utana kuncsorgo pincsikutya meg a szanalmas papucs pedig rohadtul nem ez a kategoria.

2011. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezért:

[link]

2011. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nagyon sok lány átment ribancba, akik olyan pasival vannak akik azt mondják magukról hogy menők,,, de akkor meg sír a szájuk hogy ha ütik őket meg megy a sittre a pasika gyilkoságért meg nemierőszakért, szóval a normális lányokból igen kevés maradt ezen a föld nevű bolygón...
2011. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a pasik se becsülik a rendes csajokat..talán ezért a csajok se becsülik a rendes pasikat.Az ellentétek vonzák egymást.Lehet, hogy ezért nem illetetek össze.
2011. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!