Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit is jelenthet az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is jelenthet az alábbi mondat? Barátommal többször előfordult,ha elment melletünk egy nő,vagy beszéltünk valakiről,aki régebben felbukkant az életében, elkezdte dicsérni,ami nem gond.

Figyelt kérdés
Megszoktam kérdezni,akkor miért nem jöttél vele össze a múltban? A válasz újra és újra ugyanaz a kiábrándító mondat: "nem kell nekem olyan túl szép nő,akire állandóan vigyáznom kell" Számomra egyértelmű mit jelent, és magamra veszem,nagyon bánt. Kíváncsi lennék a véleményetekre,női és férfi szemszögből is,ti mire gondolnátok? Szándékosan nem írom le a véleményem,mert meg akarom neki mutatni az oldalt,és nehogy azt gondolja belétekmagyaráztam a feltevéseimet. Köszönöm a véleményeteket,és hogy mit tennétek ti ilyen helyzetben?
2009. febr. 23. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy kedves megfogalmazás, sőt!

De remélhetőleg másképp érti a "túl szép nő"-t:

Vannak azok a szép nők, aki tetszik nekünk, megfog benne valami, jól néz ki, nincs vele semmi gond.

És vannak a "túl szép nők" akik számomra azok, akikről messziről virít, hogy szépek. Van neki egy valag önbizalma, és "tud öltözködni" Így mindenki észreveszi az utcán, mindenkinek tetszik. Lehetnek benne hibák is, de a hatalmas egójával és a kis ruhájával úgy el tudja takarni azokat, hogy ő a "tökéletes nő". És pont emiatt kellene rá vigyázni állandóan.

Te is biztosan szép vagy, valószínű szebb is egy túl szép nőnél, csak nincs akkora önbizalmad, és nem akarod, hogy mindenki első látásra beléd szeressen.

Remélem érted, mire akarok kilyukadni :P


A "túl szép nőket" én is meg-megnézem, (ezek legyenek az olasz, szép autók - Ferrei)

A szép nőnek pedig a kezét fogom (japán autók - Mitsubishi)

Szóval a Ferriai szép is, gyors is, de egy Mitsubishi EVO sokkal megbízhatóbb, majdnem olyan gyors, és aki látta már közelről, annak csak ez tetszik :) (Rally-kon is ez utóbbi indul) Ki az, aki nem néz meg egy Ferrarit? Az EVO mellett meg az emberek nagyrésze elsétál...

Bocsi, hogy kocsikkal példázok, de jobb nem jutott eszembe :)


(22/ffi)

2009. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam hülyeségeket mondani hirtelen, de nekem utána le is esik, hogy mit mondtam, és helyesbítek, meg kérem sürün a bocsánatot.. :D De ugy látszik a barátod nem birja felfogni, hogy mit is mondott neked, vagy nem tudom mi lehet a baj.... Én nem ismerek gyönyörűbb lányt a barátnőmnél (talán azért mert szeretem) Értsd ugy ahogy gondolod....
2009. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ebben azért az is benne van,hogy a manuszod nem csak a külsöre utazik hanem értékeli a belsö tulajdonságaidat is.
2009. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!