Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem fáj? Hogy van ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalink35 kérdése:

A szerelem fáj? Hogy van ez fiúk? Hisztek a második esélyben?

Figyelt kérdés

Szeretem a volt barátom, még ő is figyel rám. Egy osztályba járunk. Sokszor elkapom a tekintetét és sokszor találkozik a pillantásunk.Tudom sokat van egyedül, néha azt érzem esetleg tudnék beszélni vele. De talán pont a magánytól ő bezárkózott, vagy haragszik rám. Nem merek beszélni vele, mert félek az elutasítástól.Sokáig jártunk (2 év), majd egy harmadik fél ( aki bekavart) tönkretette.

Tudom, hogy nagyon szeretett és én is nagyon szeretem őt. Talán túl későn jöttem rá.Hogy van ez fiúk? A ridegsége esetleg csak a büszkeség jele? Van még esélyem nála?

Talán szeret, de hogyan bátoríthatnám arra, hogy nem harapok? :) Bocsánat a hosszú gondolat kifejtésérért.


2011. márc. 22. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, hogy most kinél jött a képbe a harmadik. De ha már egy harmadik bejött, nehéz újrakezdeni. Próbálj odamenni, te ismered, beszélgess vele, mikor egyedül van, hívd meg valahova. Teljesen elfogadott, ha te kezdeményezel most.
2011. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj Tőle bocsánatot! Mondd el, hogy mit érzel és kérj Tőle egy új esélyt, mert úgy érzed, hogy Ő az igazi!!! Sok sikert!!!
2011. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A harmadik nem úgy jött képbe, hogy bármelyikünk megcsalta volna a másikat, hanem a harmadik az én egyik fiú barátom volt. A barátom pedig sokat volt féltékeny. Aztán amikor elfajultak a dolgok,ő arra kért válasszak. De ezt megbánta, én pedig megbántam, hogy nem foglalkoztam eleget azzal, miért is féltékeny. Az egyetlen probléma az,hogy nagyon közömbösnek akar tűnni. De valahogy mindig észreveszem, hogy épp figyel.Remélem ez azért van mert még érdeklem...

Ahogy tanácsoltátok, ha egyedül lesz beszélni fogok vele.^^ Mert ez így nem állapot:S pláne egy osztályban

2011. márc. 22. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az őszinteség a legnehezebb, de a legjobb, és a legkifizetődőbb út az egész világon. Ha őszinte vagy, a lelked mindig békességet rejt!
2011. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!