Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szépen k. érlek titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szépen k. érlek titeket, S. e. g. í. t. s. e. t. e. k!? Nem tudok mit tenni a helyzettel, felemészt az egész. Tovább lent.

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom már 4 éve.hatalmas szerelem,de rengeteget bántottuk egymást,voltunk külön is. A kapcsolatunk arra épült,hogy legyünk mindig őszinték,akármennyire is fáj az igazság. Régebben én hazudtam neki fontos dologban,szét is mentünk,de nem bírtuk egymás nélkül.mióta újra együtt vagyunk,én tartom magam az őszinteséghez. A napokban kiderült egy sunyisága,hazudott is.már egy ideje érzem,hogy nem tenném rá az életem,hogy igazat mond mindig.szereti szépíteni,kimagyarázni a dolgokat. Nagyon szeretem,bocsánatot is kért,de... Hogy építsek bármit is egy ilyen emberre? Ki tudja hogy még miket nem mondott el...bort iszik,vizet prédikál. Nem ez a bajom amiben most sunyitott,hanem hogy eljátszik valakit,aki nem ő,engem meg csesztet hogy őszinteség,őszinteség... Fogalmam sincs hogy mit csináljak,mert imádom.nem bírnám nélküle.annyira el vagyok keseredve! Hogyan bízhatnék meg benne? Hogyan éreztethetném vele h bármit elmondhat? Nem tudok ilyen kapcsolatra építeni,de szakítani sem...
2011. márc. 25. 09:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy sokkal gázabb dolgokat meg pláne nem fog elmondani. Nem tudom hogy értessem meg vele. Érti ő,már beszéltünk,de én nem tudom hogy merjek e bízni benne.
2011. márc. 25. 10:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te kezdted a hazudozást. Milyen jellegű fontos dologban hazudtál te neki régebben? Erről nem írtál. A bizalom nagyon törékeny dolog, jól meg kell gondolni, hogy kockára teszed-e. Nagyon nehéz utólag visszacsinálni.
2011. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!