Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene valaki? légyszi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiivagyok kérdése:

Segítene valaki? légyszi csak normális válaszokatxd

Figyelt kérdés

bocsi ha hosszú lesz.

16 éves vagyok és még nem jött meg :(

a melleim is elég kicsik és emiatt egyre többet idegeskedek lehet hogy emiatt is csúszik a dolog sajnos.

nőgyógyásznál voltam már de nem mondott semmit csak hogy fél év múlva menjünk vissza ha még mindig nem jön meg.

ez a félév most márciusban telt le és nem szeretnék visszamenni mert nem akarom hogy megvizsgáljon :'(

szerintetek késő ha még mindig nem jön meg mit csináljak nagyon elkeserít a dolog emiatt a fiúkhoz sem tudok közeledni valaki légyszi HELP ME!!


2011. márc. 28. 20:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el, anno én is voltam.

Nekem 13 évesen jött meg 1,5-2 év után abbamaradt és csak 5-6 havonta jött meg. Anyám elvitt nőgyógyászhoz, az felírt egy gyógyszert (nem fogamzásgátló) ami meghozta. Azóta még nem rendszeres, de már van :)


Egyél sok folsavban, cinkben gazdag ételeket (máj, tojás, hüvelyesek) azok segíti a menstruációd megjövetelét, legalább is nekem segít ha pl. havonta 1x-2x eszek valami májas ételt.

Erről is megkérdezheted a dokit, ne félj tőle, ő segíthet neked egyedül! :)

2011. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

wááá de én nem akarom hogy megvizsgáljon parázok ezerrel :SS

mit fog velem csinálni??

ráadásul nálunk nincsen női doki sem :SS

2011. márc. 28. 21:52
 13/26 anonim ***** válasza:

Az hogy kicsik a melleid, semmit nem jelent, valószínűleg sovány vagy. Nekem sem volt. 21 évesen szültem egy gyereket, akkor kicsit megnőtt, de jelentősebben most pár hónapja, ugyanis elkezdtem hízni, többet eszek keveset mozgok. Most így tetszem magamnak, régebben bármit csináltam nem jött fel egy kiló sem.

Viszont a dokit ne nagyon halogasd, nem olyan rossz az hidd el.

2011. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
tegnap 21:18 vagyok. én amikor voltam, akkor engem csak ultrahanggal vizsgált meg a hasamon, hogy van e szervi elégtelenség, de nem volt ezért kellett a gyógyszer. Nem kell élni, figyelembe veszik hogy még szűz vagy és ezért nem fognak alulról vizsgálni.
2011. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nem fog bántani!

Az ujjával ki fogja tapogatni, hogy nincs-e valami duzzanatod, daganatod és ha kell ultrahanggal is megvizsgál, hogy megvan-e mindened. De ezek tényleg nem fájdalmas dolgok, inkább csak kellemetlen, de muszáj átesned rajta, mert lehet tényleg egészségügyi bajod van és azért nem jön meg neked. Én majdnem 14 voltam, amikor megjött, normál testalkatú voltam-vagyok, 8 évvel fiatalabb húgomnak már 12 évesen megvolt és a többi osztálytársának is hasonló korban jött meg, szóval manapság már előbb serdülnek a lányok :)


Tényleg ne halogasd a doktort, kérd meg anyudat, hogy kísérjen el és mondjon el mindent ezzel kapcsolatban!

2011. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

egyszer már voltam Anyuval de nagyon ideges voltam.

nem engedtem hogy megvizsgáljon ezért csak ultrahanggal megvizsgált, majd adott fél év időt hogy ha nem jönne meg akkor menjünk vissza.. ez a fél év most fog letelni pár nap múlva.=( és én egyre idegesebb vagyok :SS

2011. márc. 29. 21:30
 17/26 anonim ***** válasza:

És mitől félsz?

Nem nőként fog tekinteni rád, te csak egy páciens vagy a számára, akit meg kell gyógyítania. Mire kimész a rendelőből, azt sem fogja már tudni ki is voltál.

Minden lány fél, ez természetes. Én sem örömmel mentem, először én is csak néztem nagyot hogy meg akar vizsgálni.. :S De semmi kellemetlent nem érzel, maga a szitu szar csak, hogy idegen pasas nyúlkál benned, de ki kell bírni, mert bajod lehet ha nem mész.

Ez olyan, mint a fogorvos. Senki sem megy hozzá örömmel, húzzuk az időt amíg lehet, aztán már mikor annyira fáj csak elmész és kapod a nagy leb@szást, hogy ha előbb mentél volna, nem kellne kihúzni pl.. :D na a nődoki is ugyanez, csak ott nem a szádat kell kinyitnod :)

Ess túl rajta bátran minél előbb, különben lehet, hogy soha nem lesz kisbabád! :(

2011. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Szia!

Én jelenleg 47/N vagyok :)

16 évesen még én sem voltam nagylány,édesanyám kísért el nőgyógyászhoz.Nagyon jó tanácsokat adtak neked itt feljebb,mindenféleképpen menj vissza az orvoshoz.

De azért megkérdeznélek:Édesanyád ugye tud a problémáról?

Ha igen,akkor tedd azt,amit ő tanácsol. :)))Ha nem,akkor sürgősen fordulj hozzá.

Üdvözöllek

2011. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

köszönöm de még mindig nem nyugodtam meg :SS

persze tud róla Ő kísért el :)

de most megint vissza kéne mennem de nem akarok tudom hogy csak meg fog vizsgálni de ír fel valamit?

az megoldaná a problémámat :s

2011. ápr. 4. 14:44
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha megmondod az orvosnak hogy szűz vagy még, nem vizsgál hüvelyen keresztül. Gondolom ez idegesít. Szűz lányoknak nem szoktak benyúlkálni, max a végbélen keresztül, mert valahogy onnan is tud vizsgálni. Mielőtt lehurrognak, voltam dokinál még szüzen és így vizsgált. Igaz, az sem kellemes de hát ez van. Nem fogja szemét módon egy 5 perces vizsgálattal elvenni a szüzességed, amit a leendő szerelmednek tartogatsz.
2011. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!