Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene valaki? légyszi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiivagyok kérdése:

Segítene valaki? légyszi csak normális válaszokatxd

Figyelt kérdés

bocsi ha hosszú lesz.

16 éves vagyok és még nem jött meg :(

a melleim is elég kicsik és emiatt egyre többet idegeskedek lehet hogy emiatt is csúszik a dolog sajnos.

nőgyógyásznál voltam már de nem mondott semmit csak hogy fél év múlva menjünk vissza ha még mindig nem jön meg.

ez a félév most márciusban telt le és nem szeretnék visszamenni mert nem akarom hogy megvizsgáljon :'(

szerintetek késő ha még mindig nem jön meg mit csináljak nagyon elkeserít a dolog emiatt a fiúkhoz sem tudok közeledni valaki légyszi HELP ME!!


2011. márc. 28. 20:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én is írtam már korábban neked... (nekem sokáig nem jött meg az elsők után)

16 évesen voltam én is, anyám kísért el, hogy rendszerezze illetve újra meghozza a doki a menstruációmat.

Szűz voltam, bár már volt barátom, akkor még nem feküdtem le vele..

Én is paráztam a vizsgálattól, erre azt mondta a doki, végbélen keresztül is meg tud vizsgálni, de az még kellemetlenebb lehet.. :S így beleegyeztem a hüvelyi vizsgálatba. Nem csinált semmi rosszat, az ujjával próbált valamit kitapintani (gondolom cisztát vagy hasonló elváltozásokat, amik befolyásolhatják a menstruációt) fél perc volt az egész, nem fájt, nem szakította át a szűzhártyámat, sőt még meg is dicsért anyámnál, hogy 16 vagyok és szűz :D

Aztán vissza kellett mennem ultrahangos vizsgálatra meg vérvételre, azokból kiderült, hogy alacsony egy hormonom, ami a menzi hiánya miatt van. Írt fel 2 gyógyszert, ami meghozta, mindez már vagy 5-6 éve. Azóta már kezd beállni rendszeressé a dolog, szóval ne parázz, ő tud csak neked segíteni, nem más, magadtól nem jutsz hozzá azokhoz a gyógyszerekhez, amik kellenek.

Vigyázz az egészségedre, az nem játék!

2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Bár én már voltam párszor nőgyógyásznál, vmiért még mindig izgulok vizsgálatok előtt. Nem mintha kellemetlen élményeim lennének, egyszerűen csak feszélyez. Pedig ha belegondolsz, naponta hány féle-fajta páciense van. Szóval nem kell izgulni, nem dől össze a világ. :) Remélem minden rendben lesz.
2011. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az értelmes válaszokat :)

én nem szeretném ha végbélen keresztül vizsgálna meg az olyan undii :SS

2011. ápr. 4. 17:02
 24/26 anonim ***** válasza:

Én írtam a végbélen keresztüli pár üzivel előbb. Undi? Hát kicsim, van akinek undibb dolgokat kell elviselnie hidd el. Nekem végbélen keresztül még ultrahangot is csináltak, na az fájdalmasabb. Itt csak 1 ujját dugja fel, és ha lazítasz nem fáj, olyan mintha kakilnál. (A kaki is vastagabb mint az ujja) Ő vékony gumikesztyűben végzi a vizsgálatot, amit utána eldob. Ellentétben az előttem íróval, aki bevállalta a hüvelyi vizsgálatot, én nem vállaltam volna be, vannak lányok, akiknél az ujjazás is fájdalmas/kellemetlen, hátha még fel sincs izgulva?!

De az jó hogy anyukád elmegy veled. :)

2011. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Nem értem hogy csinált végbélen keresztül ultrahangot vagy egyáltalán minek?? Talán az valami más lehetett..

Az ultrahangot úgy csinálják, ahogy a kismamáknak is, más nőnek is az alhasára kenik a krémet és az ultrahanggal megvizsgálják a méhet, petevezetéket, fészkeket... Ott is cisztát, elváltozást keres, az ultrahang kimutatja.

Ilyet még nem hallottam, h végbélen keresztül ultrahangozott meg! Végbélen keresztül is ugyanúgy mint hüvelyen keresztül a hüvely és a méhnyak állapotát vizsgálja, előbbi módszerrel is végezhető.

Szűz lányokat is megvizsgálhat, ettől nem veszítik el a szüzességüket és mindenkinek ez a jobb megoldás tetszik, nem tetszik!

Minden páciens után vált kesztyűt, ez alap és ha szükség van rá síkosítóval is bekeni a műszereket/ujját és minden steril körülötte! Szóval nem kell parázni.


Szerintem ha elmész, először megbeszélitek mi a baj (még nem menstruáltál), majd megvizsgál /fél perc, tényleg csak kitapogat kívül-belül, h nincs-e csomó vagy bármi más/ és felír pár gyógyszert. Ha kérdésed vannak, tedd fel neki, akár írd össze, nehogy elfelejts valami fontosat :)

És ne félj, nem bánt, segíteni fog! :)

2011. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
engem is végbélen keresztül vizsgátl meg, ultrahanggal, úgy hogy egy vékony valamire óvszert húzott és azt feldugta kb 1cm-re, és nem matatott bent az ujjával
2011. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!