Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek? Hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

volt egy apro stori ami nagyon féjt nekem, és azota vagyok féltékeny nagyon durván....

de nem szeretnék az lenni, mert nagyon rossz érzés...és az is rossz,hogy párom nem az, megenged mindent... de én meg nem neki, mert fáj a szivem...

tudtok ötletet adni, h mit csináljak/jon/junk, h rendbe jöjjön a dolog?

(3éve vagyunk együtt, és november ota vok féltékeny....)


2011. márc. 29. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogyan ne legyél féltékeny? Szimplán ne tedd, és kész.
2011. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jóó....

de ha engem neki a dolgokat, ami fájna, akkor elkezdenék haluzni, h biztos történt vmi.....

és ezt szeretném elhagyni....de h?

2011. márc. 29. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha kifejtenéd bővebben, talán tudnánk segíteni, így semmi esélyünk rá.
2011. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát igazából elég bonyolult eset vagyok...

szal az történt h nov ben elment oszt társaival bulizni... és nekem ez fájt....(ugy volt h ketten megyünk, de nem votl kedve, erre az oszt társai rábeszélték engem meg otthon hagyott) mivel 17se voltam mikor össze jöttünk, akk ő ment discoba,mert már 18 elmult engem meg nem engedtek be... és hát már az is rossz volt, de hát jo persze menjen....

de most már mehettem vna...de otthon hagyott... és azota vagyok féltékeny....

2011. márc. 29. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Aha, most akkor az osztálytársaival ment helyetted? Ez szemét húzás volt tőle. Gőzöm sincs, miért csinálhatta, vagy h. amúgy milyen a kapcsolatotok, mennyit vagytok együtt. Ha ez az általános hozzáállása, hogy le se szar, akkor csak az idődet vesztegeted. Ha akkor egyszer volt ilyen, akkor túl kéne rajta lépni, és koncentrálj inkább a jelenre. Ne rágd magad azon, hogy mi volt hónapokkal ezelőtt.
2011. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3éve együtt vagyunk és lassan 2 éve élünk együtt...

csak 1x csinálta... amugy nem szokott ilyet csinálni...

de ha fáj, ha már csak rá gondolok, h csajokkal van 1 légtérben... akkor??? olyan rossz...

de szeretnék változtatni...:'(

2011. márc. 29. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Én részemről lány vagyok, de nekem néha szükségem van arra, h HAVEROKKAL legyek, és az aktuális barátom ne legyen ott. 3 éves kapcsolatom még nem volt, meg szó szerinti együttélés sem, de másfél éves volt, meg fél éves is egy koliban, szóval tippelni tudok, h h érezheti magát, de nem lehetek benne biztos. Szóval... ha nem csal meg, akkor néha akár el is engedhetnéd. :D És egy ilyen apróság miatt meg igazán nem kéne féltékenynek lenned.

De ha meg meg volt beszélve h veled megy, és mégis mással ment, az tényleg bunkó dolog... De 1x talán elnézhető, nem?

19/N

2011. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem fel sem merné említeni az asszony,hogy el megy bulizni.az ilyen meg is csal,,komolyan.hagyd el..én azt tenném.komolyan.

ha nem,akkor meg felejtsd el és tiszta lappal indulj.mint,ha meg sem történt volna.kettő közül valamelyik.mert ez,csak meg fog őrjíteni téged is meg őt is. én is az vagyok.de,nem annyira,mert teszek ellene mindég.

2011. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A féltékenység rossz dolog. Nekem 2 kapcsolatom is erre ment rá. Egy idő után megfulladtam az állandó alaptalan féltékenykedéstől. Szerintem beszéld meg vele, hogy miért csinálta, az sem jó ha magadban tartod. Ha meg alaptalanul féltékenykedsz könnyen felörlöd a kapcsolatot.
2011. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el, hogy mindig veled legyen... te is menny a barátaiddal bulizni nélküle is és akkor majd ő is érzi hogy milyen az, de ne csald meg és szerintem ő sem csalt meg téged. Szeressétek egymást de ne zárkózzatok be.
2011. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!