Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy nézz ki most nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy nézz ki most nekem van szükségem rátok. Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

Gyorsan összefoglalnám.

Kezdek összejövőben lenni egy lánnyal akinek most volt egy zűrös kapcsolata:leszarta a csaj fejét kiabált vele,folyton mindenért őt hibáztatta de most két hete dobta az illetőt fél év után.Mi már lassan egy hónapja kezdünk összejönni,csak gondoltam lassabb leszek,mert komolyan érzek iránta vmit.Na de ennek a lánynak van egy ikertestvére(aki pártol engem) és egy nagyon jó haverommal van együtt jelenleg.Látjuk rajtuk hogy van vmi akire én "pályázok" annak az elöző pasija a másiknak meg gondolom a sok rossz élmény.Ma a haveromnak tettem egy szíveséget: előkészítettem nekik a parkban egy vizipipát és tüzet gyújtottam.A csaj nem jött el az ok ismeretlen.Tegnap négyesben beszéltünk msnen és kibújt mindkettőnknek a szög a zsákból:Közöltük velük h jól esne nekem egy kis viszonzás ha már ezt ő is viszonozza(de nem magától reagál az én lépésemre)jól esne ha magától megpuszilna megölelne.Azért gondolom van vmi mert az ember nem smárol fél órát az emberrel nem masszírozza meg,nem nyalja végig a hasától a füléig az embert,sőt nálunk pezsgőfürdőztünk úgy hogy csak butyi és melltartó volt rajta.Akkor jogos h ezt nem csak átmeneti "zavar" nála hanem télleg van vmi.A konfliktus oka kettőnk között az lehet hogy ő otthon ül és bitefigtozik gépezik tanulgat msn facebook,de én meg nagyon is lekötöm magam(ifjúsági szervezet alelnöke vagyok,aktívan részt veszek a városi programok megszervezésén,pályazatokat írok,sokat barkácsolok dolgozok stb.) és mérnöknek fogok tanulni(ha isten is megáld) szóval én gyakorlatias gyors megoldású ember vagyok és már ezért ment el a "türelmem" és ezért borult ki tegnap a bili.De ma voltam náluk h megbeszéljem vele a dolgot de nem volt otthon édesanyja mondta h megmondja h kerestem.

Szóval most mit csináljak vele?és a barátommal mit csináljunk?

tanulság:89%ban adok hasznos választ... néha én is bekrapolhatok


2011. márc. 29. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés:

Itt neked most az kifogásolható a szóban forgó lánnyal kapcsolatban, hogy otthon ül? Mert tudod ilyen emberek is léteznek.

Próbáld meg elfogadni, hogy ilyen, beszéljétek meg, hogy mi van, de kicsit se agresszívan állj hozzá, hanem türelmesen, és meglátod mi a gondja.


Ha nem ellenkezik látványosan ellened, akkor ez még csak nem is hiába való várakozás, és ha erre van akaratod, akkor a türelmed(már amennyi még megmaradt) meghozza majd a gyümölcsét.


Sok szerencsét!

2011. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem így első olvasatra zavaros a sztori, de aztán másodszor is elolvastam. Hát én nem tudom, de ha ma voltál náluk, akkor csak a leányzónak kellene lépnie, vagy legalábbis keresnie, hogy egyáltalán miért kerested. Ha ezt nem teszi meg záros határidőn belül, mondjuk 2 nap, akkor tudom, hogy nem könnyű, de hagyd a fenébe, ha még ennyire sem méltat.

De ne nézzük ilyen negatívan a dolgot. Esetleg nem lehet, hogy a családjukban történt valami vagy a közvetlen környezetükben, ha már a haverodat se keresi a tesója?

Én azt tudom tanácsolni, hogy várj 1-2 napot, hogy egyáltalán keres-e, mert a labdát te feldobtad, innen már rajta a sor.

2011. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen télleg nehéz várni ez az amit utálok mert ilyen a jelenlegi munkámban sincs meg nem is lesz,meg nem erre lettem nevelve.Megértem h mit érez ezeket már átéltem én is de mondtam neki h ezen csak ő tudja magát túlteni.Hogy megkeres-e?Mindig azt mondják h nem akarnak zavarni stb.de ha meg együtt vagyunk akokr meg örül mint majom a farkának.Túl félénk ahhoz h megkeressem szerintem.Msn meg bármit mondhat az ember így vok vele.
2011. márc. 29. 21:25
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor kapd össze magadat és holnap is menj el feléjük. Veszteni valód nincs! Legalább az anyukája is látja, hogy próbálnál teperni, meg tényleg komolyan gondolod a lányával a dolgokat! :)
2011. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de most miért nekem kéne odamenni hozzá??Eddig nagyon sokat léptem és egy idő után már úgytűnnik h ez tök egyoldalú de azt mondta h nem csak most zavar van...de majdnem egy hónapja kavarunk akkor h lehet még zavar???
2011. márc. 29. 21:32
 6/20 anonim ***** válasza:

Egy hónap küzdés azért már kicsit sok bizony.

Mit értesz az alatt, hogy "kavarunk" ?

2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezt arra írtam, hogy te menj oda hozzá, mert azt írtad, hogy ő félénk hozzá.

Neked kell eldönteni, hogy megér-e egy utolsó próbálkozást, hogy elmész hozzá. De továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy adj neki pár napot, hátha lép. Ha nem, akkor próbálj rajta túllépni, mert az a kapcsolat nem működik, ahol csak az egyik fél ad, de kapni nem kap semmit.

2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kavarás alatt ezt értem:közös pancsizás,csokilenyalogatás egymásról(bár azt abbahagytam mert láttam h zavarja és itt nem tartunk)általában ilyenkor hozzám búj ha filmet nézzünk folyamat azt mondja a tesója h nagyon tetszik neki az amit rajzoltam neki kint is van a falán.megmasszíroz ha megkérem hasamat nyakamat folyton birizgálja szájjal ha adódik rá alkalom,mellét is már masszíroztam(amit folyton megigazit mármint melltartót)
2011. márc. 29. 21:46
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan nem értem...közös fürdés, egymásról nyaltátok a csokit...és...hogy van akkor most ez?

Én teljesen úgy érzem, mintha ez egy jelenleg zajló kapcsolat lenne, de javíts ki, hogy miért nem az.

2011. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
na láttod ez itt a kérdés amit én se értek.azért mert már nagyon rosszban volta volt barátjával és akkor én már jöttem is de csak két hete mentek szét és most ott a gyász.. és h megint csalódna szerintem ez,de egyszerűen nem tudom elvinni sehova se kirándulni nem szeret,már tök sokat pipiztunk meg filmeztünk lassan kezd uncsi lenni
2011. márc. 29. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!