Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy nézz ki most nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy nézz ki most nekem van szükségem rátok. Adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

Gyorsan összefoglalnám.

Kezdek összejövőben lenni egy lánnyal akinek most volt egy zűrös kapcsolata:leszarta a csaj fejét kiabált vele,folyton mindenért őt hibáztatta de most két hete dobta az illetőt fél év után.Mi már lassan egy hónapja kezdünk összejönni,csak gondoltam lassabb leszek,mert komolyan érzek iránta vmit.Na de ennek a lánynak van egy ikertestvére(aki pártol engem) és egy nagyon jó haverommal van együtt jelenleg.Látjuk rajtuk hogy van vmi akire én "pályázok" annak az elöző pasija a másiknak meg gondolom a sok rossz élmény.Ma a haveromnak tettem egy szíveséget: előkészítettem nekik a parkban egy vizipipát és tüzet gyújtottam.A csaj nem jött el az ok ismeretlen.Tegnap négyesben beszéltünk msnen és kibújt mindkettőnknek a szög a zsákból:Közöltük velük h jól esne nekem egy kis viszonzás ha már ezt ő is viszonozza(de nem magától reagál az én lépésemre)jól esne ha magától megpuszilna megölelne.Azért gondolom van vmi mert az ember nem smárol fél órát az emberrel nem masszírozza meg,nem nyalja végig a hasától a füléig az embert,sőt nálunk pezsgőfürdőztünk úgy hogy csak butyi és melltartó volt rajta.Akkor jogos h ezt nem csak átmeneti "zavar" nála hanem télleg van vmi.A konfliktus oka kettőnk között az lehet hogy ő otthon ül és bitefigtozik gépezik tanulgat msn facebook,de én meg nagyon is lekötöm magam(ifjúsági szervezet alelnöke vagyok,aktívan részt veszek a városi programok megszervezésén,pályazatokat írok,sokat barkácsolok dolgozok stb.) és mérnöknek fogok tanulni(ha isten is megáld) szóval én gyakorlatias gyors megoldású ember vagyok és már ezért ment el a "türelmem" és ezért borult ki tegnap a bili.De ma voltam náluk h megbeszéljem vele a dolgot de nem volt otthon édesanyja mondta h megmondja h kerestem.

Szóval most mit csináljak vele?és a barátommal mit csináljunk?

tanulság:89%ban adok hasznos választ... néha én is bekrapolhatok


2011. márc. 29. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Próbáld más napszakokba elvinni túrázni/mászkálni, lehet azt majd jobban bírja. Ki kell találni, mi a jó neki, de ez kicsit már nevetségesen hangzik, igen fáradt vagyok már.
2011. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerinted én nem vok az?? amúgy sajnállak h télleg ilyenkor este ilyenekre válaszolsz.De átérzem
2011. márc. 29. 22:02
 13/20 anonim ***** válasza:

Szívesen válaszolok a kérdéseidre, csak nem rég jöttem meg edzésről, és igen kifárasztott.

Lehet, majd holnap tiszta fejje jobban tudsz majd te is gondolkodni, most ez így nekem is elég érdekesnek néz ki, szóval erre megint ott a holnap.:)

2011. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
szerintem a most a TZre készülök majd,sajna van mit meg info érettségire pénteken meg este lesz póker az meg kikapcsol addig csak keres
2011. márc. 29. 22:11
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezt meg mintha én írtam volna.

Csak nekem biológia-kémia fakt. ra kell készülnöm egy csöppet, na meg persze a 2TZ-re amit még írni fogok.

2011. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na meg a póker...:)
2011. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
akkro sok sikert
2011. márc. 29. 22:31
 18/20 anonim ***** válasza:
Írt neki smst,msn en nem elérhető?kérdezd meg tôle mi legyen csak nagy vallomást ne tegyél nehogy meg ilyedjen,én szoritok neked!
2011. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
De pont ezt mondtam nem tudja h mit akar és nekem már nem tetszik h csak én loholok utána
2011. márc. 30. 16:16
 20/20 anonim ***** válasza:
Na történt azóta valami?
2011. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!