Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erjem el azt, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el azt, hogy ne legyek ennyire feltekeny? Mert betegesen az vagyok .

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kire vagy féltékeny és miért?
2011. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a volegenyemre...

a volt kapcsolatai miatt...

mindenkinek van multja, de vannak dolgok miket sehogy sem tudok elfelejteni...

nem csalt meg, csak velem foglalkozik, es megis ...

2011. márc. 30. 20:49
 3/15 anonim ***** válasza:

Gondolj bele hogy neked is volt előéleted és neki is joga lenne a féltékenységre.Amugy még nem voltam ilyen helyzetben úgy hogy nem nagyon tudok mást mondani csak hogy vele is beszéld meg mert ha összeházasodtok akkor már nem lehetnek ilyen gondolataid.Ha semmi jelét nem mutatja és jól megvagytok akkor ezt csak valahogy hagyd figyelmen kívül.

Bocs hogy így tudatlanul osztom az észt.

2011. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
semmi baj ... ha elmeselnem az egesz sztorit, lehet mas lenne a velemenyed, de azt nem akarom ide ki irni se mashova... tultenni magam meg sosem fogom ... azlesz hogy inkabb hallgatok ... nem egyszer volt atbeszelve, es megnyugodni, elfeledni nem tudtam ... :(
2011. márc. 30. 21:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Oké nem kértem hogy leírd ;)

Hát nagyon remélem hogy el fog múlni mert szerintem egy idő után ha nem múlik akkor ki fogsz törni és ezt a párodon vezeted le.

2011. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akik meg tudjak a tortenetem azok sem tudnak magukat tultenni ... hiaba nem kovetett el a parom "bunt" ... jobb lett volna ha ki se irom ezt a kerdest ...
2011. márc. 30. 21:17
 7/15 A kérdező kommentje:

ennek mar tobb mint egy eve es nem mult el ... de tisztaban vagyok vele, hogy megrontsa ez a kapcsolatomat ...

na de legjobb lesz ha hallgatok rola mintha semmi sem tortent volna, azt hiszem ...

2011. márc. 30. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem volt baj hogy kiírtad a kérdést mert így egy picit megkönnyebülsz és talán megbékélsz.
2011. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az érzéseket elnyomni meg nem egyszerű én már csak tudom ezt csinálom 27 éve de nekem már megy és el tudom nyomni.

De azért szar dolog ez.

2011. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hallottál már beteges féltékenységről? Az pokollá tudja tenni a kapcsolatokat. Esetleg azt találja gondolni az érintett, hogy ha már úgyis cseszeget a párom ok nélkül, hát akkor legyen már oka is rá! De komolyan- és én se az észt akarom osztani, de hát kérdeztél- ha ennyire féltékeny vagy, az már tényleg betegség. A betegség pedig gyógyítható. Pszichológus, csoportterápia, stb. Fordulj lélekgyógyász szakemberhez. Vagy hagyd ott a párodat, mert huzamosabb időt így kibírni egymás mellett nehéz lesz. Pláne, ha jön a gyerek! Ilyen alapállás mellett már három ember élete mehet tönkre. Nem hiába nevezik a féltékenységet zöldszemű szörnynek. ( A jobb érthetőség kedvéért: a párom rettentő féltékeny, ok nélkül. Szerencséjére rettentő nyugodt természet vagyok. Mégis megfordult már a fejemben, hogy esetleg kicsit meg kéne szorongatni a torkát...)
2011. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!