Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire egészséges az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szárnyasló kérdése:

Mennyire egészséges az, ha sok idő után is elsőbbsége van exünknek?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen ő volt az első komolyabb barátom (én most 17/L) és - habár én vetettem véget első ízben a kapcsolatunknak - hónapok, évek múltán is állandóan visszaköszön. A kapcsolatnak semmi racionális magyarázata nem volt: ég s föld voltunk, nézeteinkben és karakterünkben is; természetesen ez okozta a kapcsolat vesztét is. Azonban szexuálisan veszélyesen kötődünk egymáshoz, ennek a szakítás sem szabott határt, sőt. Nem tudom, meddig terjedhet-húzódhat ez, mert előbb-utóbb minden kapcsolatomra bélyegét nyomja.
2011. jún. 13. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez természetes, hiszen még szereted őt.

Egészséges, majd lesz más, vagy újra összejöttök.

Rajtatok múlik, és a sorson.

2011. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hülye vagy szerintem... Döntsd el, hogy vele volt jobb, vagy nélküle...
2011. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!