Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez a probléma már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez a probléma már rendszeres lassan, és van 1 hét "nyugalmi" idő majd minden ugyanott van. Sokszor akartam már szakítani.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt.

Szóval már megismertük eléggé egymást.

Ő 16 éves,én 18-t töltöttem nemrég.


Úgy érzem a kapcsolat nagyon lejt az ő oldalára.

Például:

Nektek beleférne az,hogy másfél éves kapcsolatban,ő az első aki facebookon szexuális bejegyzésekhez,hozzászól 10-15ször..Ugyanezzel a fiúval beszéli meg,hogy milyen "alkeszek",és majd a fiú fizet neki valamit.

Vagy épp,egy másik fiúnak írja,hogy süt neki süteményt,mert az épp megkérte.-Ehhez hasonló dolgok.-Ez pedig a barátnőmnek mind totál természetes dolog.


Amikor én kiakadtam,akkor annyi volt a válasza hogy ezzel a "noname" fiúval jóban kell lennie.A mert-t nem vártam meg,mert ez pofátlanság szerintem a köbön.Nekem régen rengeteg lánybarátom volt,de mivel a barátnőm féltékeny,lassan megszakítottam a kapcsolatot velük.2 hete egy lányt megismertem,mivel ő is infóra jár,de összesen 15ször nem beszéltem vele,erre a barátnőm már rögtön felháborodott..A szexuális bejegyzés is ma volt,tegnap pedig,hogy felháborodott.

Nektek ez beleférne?


Voltak már olyan dolgok amik eléggé érdekesek.Becézgetik sms-ben.Emellett egyszer a kapcsolat elején 4-5 hónapnál már megcsalt.



Én reagálom túl szerintetek?

Mit tennétek?

Jó lenne ha válaszolnátok,mert én már komolyan nem tudom.Ha kérdésetek van tegyétek fel.


2011. ápr. 3. 19:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy a facebook semmi,de élőben is ezt csinálja..

A facebookot,egy példának hoztam fel a sok közül.

2011. ápr. 3. 19:53
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatalok vagytok. Még változni fogtok sokat mindketten. Amiről írtál, az egy párkapcsolaton belül inkább téboly szerintem, de esetleg elmúlhat.

Kérdés: Mennyire ragaszkodtok a kapcsolatotokhoz? Szerintem nem kellene ragaszkodni. Ebben az életkorban még szabadon kell élni, építeni magunkat tanulás, sport, művészetek, és majd ha kész a személyiség, ahhoz kell egy hozzáillő párt keresni.

2011. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Féltékenykedik, de ő meg megcsal, illetve flörtölget erre-arra... Gondolod, hogy változni fog? Ha nem, így akarod élni mellett az életedet, hogy azt hiszi, bármit megtehet? Én nem tenném.


Azt írod, sokszor akartál szakítani, miért nem tetted?

2011. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Magam részéről,úgy mond én 2 percenként régebben másba voltam szerelmes,más után szaladtam volna..


Viszont most úgy érzem,hogy akár én már 3-4x év múlva feleségül is venném.Ha nagy szó ha nem.


A szakításról,ha felhozom,ő hallani sem akar,sír,fenyegetőzik,hogy megöli magát,tönkreteszi saját magát..Viszont akkor miért csinálja ezt?


"Tartaléknak" jó vagyok,akihez jöhet éjjel nappal?

2011. ápr. 3. 19:59
 5/10 A kérdező kommentje:

2.

Egyszerű..Szeretem.

Viszont én inkább maradi gondolkodású vagyok mások szerint.Mivel nekem az ilyen flörtölgetések nem férnek bele.Pedig ez a normális a velem egykorúak szerint,de még anyukám ezt mondja.


Lenne lehetőségem,2 nap alatt más lánnyal "villogni".

2011. ápr. 3. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:

szia:)

nos...ez tényleg nehéz kérdés:) szerintem nem gondolod túl a dolgokat...de az sms-eseket látod? mert ha igen, akkor nincs a lánynak takargatnivalója...illetve ha nem tagadja a dolgokat, akkor lehet, hogy csak túl közvetlen...

de mondjuk te ismered mennyire szokott másokkal is ennyire közvetlen lenni...

próbálj meg vele nyugodtan, szépen leülve beszélni, és elmondani őszintén neki, hogy te úgy érzed, hogy ezzel nem törődsz vele, és mintha nem is lenne kapcsolata, úgy írkál mindenhova...

szerintem ne tégy semmi gyors döntést...figyelj oda jobban bnődre...mivel nem egy rövid kapcsról van szó, ennyit megérdemel a kapcs-tod:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az smst véletlenül láttam,pont az ágyon voltunk amikor küldtek neki egy smst,hogy majd gyere baba..


Ezt már kiírtam akkor is,mármint a kérdést,szóval ebből látszik,hogy nem nagyon hamarkodtam el:)

2011. ápr. 3. 20:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szereted de ő meg minimálisan se tisztel. Hisztizik, hogy öngyilkos lesz? Jó kis érzelmi zsarolás. Tudod mi vagy te neki? Egy maszek fa... rok. Keress olyan nőt, aki meg is becsül. Ezt a hisztist meg hagyd a noname fiújának. Ha meg felvágja az ereit, hát istenem. Egy hülyével kevesebb. Hiába szereted, ő attól nem lesz jobb!
2011. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem féltékenykednék ilyesmi miatt, de az ő féltékenységének sem engednék.
2011. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bárki így érezne, akit csaltak már meg, az lenne a furcsa, ha nem éreznél ezek után így. Nekem sem férne bele a flörtölgetés, sem az én, sem a barátom oldaláról. A lány még túl fiatal, nem ér annyit az egész, hogy öld az idegeidet ilyenek miatt.
2011. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!