Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valamikor szeretötök?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valamikor szeretötök? Vagy voltatok szeretök?

Figyelt kérdés
És amikor kitudott a dolog otthon mi történt?Titeket is dobtak?
2009. febr. 27. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
de ha pl van egy párkapcsolat, most modnjuk egy a fiú megcsalja a nőt és modnjuk az akivel megcsalta, az éppenségel halálosan szerelmes a srácba, akkor nem hiszem h egy másik lány miatt, akit igazábol talán nem is ismer, kifogja hagyni a lehetőséget h együtt lehessen a nagy szerelmével. na ilyenkor mivan, talán ilyenkor mégsem olyan nagy g*ci a szerető, csak talán buta(mert szerelmes) és hagyja magát kihasználni, mert nem veszi észre, hogy a srác hazudik arról, hogy elhagyja a párját....stb ez is előfordulhat kérem velem mindez megtörtént és nem érzem magam szemétládának, és a másik lány is ugynaugy szerelmes volt belé. a fiúnak azóta 1 éves kapcsolata van...
2009. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
Amit az utolsó hozzászóló írt, az is érzéketlen dolog. Attól, hogy nem ismered a másik lányt, még be lehet csapni? És ha veled csinálná ezt valaki, akkor te ezt nem tartanád véteknek vagy csak a másik oldalról szemléled a dolgokat? Egyértelmű, hogy nem ő volt számodra az igazi. Ha az lett volna, akkor a sors úgyis összehozott volna titeket, de nem így történt. Szóval akkor hiába volt a nagy szerelem meg, de a kapcsolat így sem működött. Ha pedig szerelmes vagy egy srácba, akinek barátnője van, miért nem kéred meg, hogy szakítson vele, ha már nem szereti? Ha erre nem képes érted, akkor egyikőtöket sem tisztel és nem fog veled maradni. Ha meg nem szerelmes beléd és te ezt tudod, akkor ne kezdj vele.
2009. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Voltam és volt is. Jó dolog. :)

A szülőknek meg semmi köze a szerelmi életemhez.

2009. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Volt szeretőm rövid ideig, jó volt, szép volt, elég volt.
2009. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Igen.. voltam szerető.. és a srác volt a szeretőm... jártunk egy ideig... 4 hónapig.. aztán elváltunk 1 hónapra.. és elkezdtünk összejárkálni.. csakis azért mert még mind a ketten kötődtünk egymáshoz.. de persze én jobban...:S:S aztán nyáron nem találkoztunk 2 hónapot... mikor elkezdődött a suli.. újrakezdtük.. ez is ment decemberig.. se neki se nekem nem volt senkim közben.. aztán egyszer csak abbamaradtak a találkák, sms-ek.. már nyáron teljesen kiszerettem belőle.. csak a "közös örömszerzés " és a "megszokás" vezérelt... azóta már 2 hónapja ismét nem beszélünk.. neki sincs senkije és nekem sem.. ez így alakult, kétlem hogy valaha is lenne köztünk valami ismét.. új életet kezdtem, és ő is... már régen nem szeretem, csak mint "barát" néha hiányzik.. de szerencsére van aki pótolja... Tanulság: ami elmúlt, elmúlt, semmi sem tart örökké... lesz más jobb.. vagy rosszabb.. ez az élet
2009. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

21:56-os vagyok.Köszi hogy lepontoztatok.Sajnos rohadtul nem érdekel hogy mit gondoltok arról hogy én szerető vagyok.Most tagadjam le hogy egy foglalt pasival szoktam szexelni?Amugy már nagyon régóta barátok vagyunk és vonzódunk egymáshoz de nem szeretnénk eggyütt kapcsolatot.Most ezért rossz ember vagyok mi?


krisztah

2009. márc. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
voltam már megcsalt nő és most én vagyok valaki szeretője.jó szar volt mikor az exeim csaja belevigyorgott a szemembe,akkor még nem tudtam,hogy kik ők.multkor életembe egyszer én vigyorogtam igy :)jol esett.rohadt szemét dolog,de jól esett.soha többé nem tenném vele,de egyszer nekem is vigyorintanom kellett
2009. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most vagyok szerető és kiváncsi vagyok hogy mi lesz a vége.
2012. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!