Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durva probléma és igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva probléma és igen gyakori?

Figyelt kérdés
adott 2 független ember. hatalmas szerelemnek indul a kapcsolatuk. szinte azonnal megtörténik minden. ám egy dologra a nő nem készült fel: a pasi megjelenik mindenével, reformokat vezet be, uralja a lakást és mindent eldönt előre. az esküvőt, a helyszínt, az egész életet, a szülés kimenetelét, gyereket számát és nevét. a nő mégis szereti, de teher neki sokszor, hiába beszélték meg, a vágyakozás elvétele és "sokk" benne maradt. hogyan tovább?
2011. ápr. 5. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, mint macskát sz*rni.
2011. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ő csak visszatükröz téged.

Valójában Te korlátozod ennyire, saját magadat.

A "hibát" magadban kell feltárnod.


Ez ellen az "elmélet" ellen elméd tiltakozni fog, de ez a Valóság.

:)

2011. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt tudod ki viselné el, mert én nem az tuti. :D
2011. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na most ez kicsit sarkítva van, de nagyjából így történt. én meg bekerültem a kórházba. van itt minden.
2011. ápr. 5. 11:37
 5/7 A kérdező kommentje:
és röhej, h ha ez nem lett volna, vagy kicsit lassabban, esküszöm király lenne, mindent megtaláltam benne, amire vágytam. csak rám zúdította.
2011. ápr. 5. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán mondd meg neki, hogy lassitani kellene a tempón.
2011. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor, neked is reformokat kell bevezetni. Összepakoltatod, vagy pakolod a holmiját a lakásodnak egy félreeső zugába. Leültök beszélgetni, hogy mi legyen ezután. Kijelölöd azokat a pontokat, ahová a holmija a jövőben elhelyezhető lesz. Ez a reform-beszélgetéstől függően lehet a lakáson belül, vagy kívül is. A kapcsolat további folytatása esetén van mód jogi szerződést kötni, amiben pontosan ki lehet kötni bármit, ami neked is megfelel. Tervezgetni a jövőről lehet, de tudni kell, hogy az időjárást is csak három napra lehet előre megmondani 70 %-os pontossággal, az emberi sors pedig teljesen kiszámíthatatlan.
2011. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!