Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal titokban járunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal titokban járunk különböző okok miatt, kiváncsi vagyok arra, hogy akik hasonló cipőben járnak, milyen indokokkal csinálnak alibit? Mi 16évesek vagyunk és főleg hétvégére kellenének fedősztorik. Nem megcsalásról van szó!

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos van talonban néhány barátnőd...az tuti, főleg, ha senki nem tudja az elérhetőségeiket és nem is találkozás-veszélyesek :D

Vagy lehet mondjuk kutyasétáltatás, jó, ahhoz lehet, hogy kell egy kutya :D

Néha elmehetsz fénymásolni vagy osztálytárshoz, vagy úszni, esetleg futni, ilyesmik :)

2009. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a barátnős sztorik nálam is mindig beváltak. Biztonság kedvéért vonj be tényleg pár barátnődet, hogy fedezzenek ha muszáj. Viszont légy óvatos mert a sok barátnőzés is feltűnő lehet. Biztos meg van rá az okod ha ennyire titokban kell tartanod, de ha nincs nagy vész a szüleiddel való kapcsolatban, akkor jobb az őszinteség, vagy a szép lassan beadagolása a helyzetednek.
2009. febr. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vagy azt mondtam, hogy a barátnőmhöz megyek a munkahelyére dumcsizni, vagy azt, hogy a városba kikapcsolódni. Az pedig egy hosszabb program. :)
2009. febr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-4órás programok kellenének, szóval a kutyasétáltatás az kiesett. Az ismerősökkel közös programot szoktam alkalmazni, csak hát nem lehet mindig..
2009. febr. 28. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenek, hogy ruhavásárlás, színház, mozi. Esetleg mond azt, hogy korrepetálásra mész. Akkor szüleid nem aggódnának.
2009. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jön a jóidő, lehet menni kirándulni. Hétvégén egyébként sem kell otthon ülni.

"Mehetsz" kiállításra, múzeumba, moziba... csak néha villatns be otthon valamilyen belépőjegyet is.

2009. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!