Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátság. Télleg ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság. Télleg ugy választják az ellenkező nemű barátokat hogy testileg és vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy nem a haverod van valami hanem a rendes barátod akivel megbeszélsz mindent ott van ha gond van hogy ugy választja az ember az ilyen barátokat hogy az bejön neki mint pár. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. ápr. 8. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát...remélem jól értettem a kérdést...akkor a válaszom: a barátokat nem választjuk külső alapján, nekem fiú létemre vannak lány barátaim is, még suliból, meg most az egyetemen is, viszont egyrész nem olyan tipusok akik bejönnek "úúgy", másrészt meg már olyan rég barátok vagyunk, hogy el se tudnánk képzelni. Ha vonzódsz hozzá szexuálisan...akkor sztem nem barátságot akasz...és ha nem jön össze a kapcsolat, akkor meg elég nehéz, hogy barátok maradjatok...:(
2011. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van benne valami.


A legtöbb hű de nagy fiú-lány barátság valójában nem az.

Elég megnézni itt a rengeteg, újabbnál-újabb olyan kérdést, hogy többet akar (több-kevesebb idővel) az egyik fél, és attól tart, hogy ezt közölje-e, mert nem akarja elveszteni, mint barátot.


Szóval én speciel nem hiszek bennük. Pláne, hogy minél jobban ismerik és szeretik egymást, akkor ha eleinte külsőleg nem is feleltek meg egymás ízlésének, egy idő után kölcsönösen megszépülnek. Onnantól pedig nagyon nincs akadálya, hogy átalakuljon más minőségűvé.

Az pedig valószínű, hogy titkon a legtöbb embernek már eszébe jutott szexuális fantázia a másikról, ha csak futólag is, ami természetes, csak épp részemről nem lennék a párja egy ilyen pasinak.

2011. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit, hogy hozzám olyanok kerültek közel, akiknek bejöttem külsőleg is. Ezért nem is hagytam rendesen elmélyülni. Nincs fiúbarátom, mert azt vettem észre, hogy van ilyen vonzódás. Megint csak egyet kell értsek.
2011. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!