Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajokat jelölget és nézeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokat jelölget és nézeget egy közösségi oldalon. Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A barátom nemrég regisztrált az egyik közösségi oldalra, eddig nagyon ellene volt az egésznek.

Bejelölte hogy kapcsolatban van, tehát ezt mindenki láthatja.

De egy ideje azt vettem észre, hogy mindenféle jöttment csajt ( aki szerintem tetszik neki ) bejelöl ismerősnek, persze azok meg visszajelölik, mivel ő elég jól néz ki...

Kommenteket nem ír, képeket se lájkol, csak gyűjtögeti a csiribiri nőket.

Igazából szerintem nem csalna meg, neki én kellek, nem ilyen lányok,régen is sok csajnak csapta a szelet, de engem választott,nem érzem őket különbnek, nem erről van szó,csak akkor is idegesít.

Neki nem mondtam még ezt, nem akarom számonkérni, pláne veszekedni, nem mutatom neki hogy ez zavar.

Ezt miért csinálhatja?

Mi ebben neki a jó? Mert én nem értem.

Lehet hogy igazából nem vagyok jó neki?

Esetleg meg is csalhatna ezekkel?

Mit tegyek?


2011. ápr. 8. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy miért csinálja ezt csak ő tudhatja. Erre más nem hiszem, hogy tud választ adni. Lehet nincs mögötte semmi szándéka. Mi nem ismerhetjük a te párod. Én megkérdeztem tőle és azt mondta unalmába rá ment a "kiket ismerhetek" fülre és bejelölgete akiket ismert. Következménye megint kitudja van e. Ha szeret nem ezen fog múlni meg csal-e, hogy kit jelölget egy közösségi portálon mert akkor ugysem fog megcsalni, ha meg megakar akkor megfog. De a te párod, neked kell ismerned, te tudod milyen a kapcsolatottok. Én éreztem annyira jónak a kapcsolatunkat, hogy rákérdeztem nála.Az igazi választ ugyis ő tudja.
2011. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az exbarátom hasonló volt, végig ismerkedett a másfél év alatt, amíg jártunk, idegeneket jelölgetett be, én hülye meg tűrtem, bár sokat veszekedtünk emiatt. Sosem tudtam benne megbízni rendesen, mindig ott volt a gondolat, hogy mi van, ha nem csak bejelölgeti őket. Persze ő ezt végig tagadta, meg mindig azzal jött, hogy én nem értem meg, hogy neki beszélgetőtársakra van szüksége. Na, amikor az egyik fiú csoporttársammal jóban lettem, mert miért ne lehetne nekem is egy fiú haverom, akkor egyszer csak azt követelte, hogy minden msn-beszélgetésünket küldjem át este nyolcig. Addig tartott a kapcsolat.

Lehet, hogy nem csalna meg a barátod, de mellette tönkre fog menni az önbecsülésed, ha így folytatja. Mgetiltani nem tudsz neki semmit, és nem is szabad, viszont szerintem mindenképpen világosítsd fel arról, hogy ez neked mennyire rosszul esik, ha tényleg szeret és te vagy számára az első, akkor átgondolja és abbahagyja, ha nem, akkor neked kell döntened, hogy ezt így eltűröd-e vagy továbblépsz. 22/L

2011. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azzal tisztában vagyok, hogy ha akar úgyis megcsal.

Nem hiszem hogy az önbecsülésemen csorba esne, én nem vagyok sem extraszép, sem extracsinos, de tisztában vagyok az adottságaimmal.

Azon kívül nem hiszem hogy versenyeznem kellene agyonszoláriumozott, kimázolt, mindenüket kipakoló, telefonnal a tükörben magukat fotózgató csajokkal.

2011. ápr. 9. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!