Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret, ha ilyen ritkán akar látni?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok a barátommal, sokszor dolgozik szombatonként is, szomszédos városokban élünk. Ha szombaton dolgozik, nem akar velem találkozni vasárnap, mert "fáradt", és azt sem akarja, hogy én menjek hozzájuk. Ha szombaton is dolgoznia kell, az nála azzal egyenlő, hogy "nincs szabad hétvégéje". Akkor is így van ezzel, ha már 3 hete nem látott. Normális ez?
2011. ápr. 9. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lehet bunkó kérdés lesz, de az ilyeneknél mindig meg kell kérdeznem... Ti minek vagytok együtt?... én a barátnőmnek mindent megadtam amit csak lehetett, próbáltam mindig megfelelni, se nem zaklatni, a nyakán lógni, se nem elhanyagolni, erre mégis lelépett, és mindig hallgatom azokat a párokat, ahol veszekednek állandóan, vagy szarnak a másikra... az ilyenek miért vannak még mindig együtt?
2011. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Felesége van...
2011. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem normális, ha ennyire nem akar látni, én bármit megteszek a józan ész határain belül, hogy láthassam a barátnőmet, sosem lesz a munka fontosabb, mint ő.

Ha ennyire le se sz@r, akkor szerintem hanyagolhatod ezt a kapcsolatot és minél előbb keress olyat, aki törődik veled, mert te többet érdemelsz nála.

Aki 3 hete nem látott és nem akar találkozni veled, az vagy nem egészséges, vagy megcsal. Én egyik eshetőséget sem kívánom neked, szóval még ha nehéz is, próbálj mást találni, biztos menni fog hamar.

2011. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem ez a telefonálás érthető. Van ismerősöm aki minden nap felhívja például az anyját. Nekem egyszerűen nincs ennyi mondanivalóm hogy minden nap felhívjak bárkit is. Modjuk introvertált a személyiségem úgyhogy nekem ez így természetes.
2011. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ez nem is gond, ha gyakran tudsz találkozni a pároddal. De ha két hétig nem látod, és közben nem is nagyon beszélsz vele, úgy kicsit más.
2011. ápr. 14. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!