Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 2 hónapja együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 2 hónapja együtt vagyunk a pasimmal elég ritkán talizunk msn-en meg csak néha ír rám. Amikor mondtam h szakítunk ő mondta hogy nem akar mert szeret. Játszik velem?

Figyelt kérdés
Most csak játszik velem vagy egyszerüen ez így megy?
2009. nov. 8. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Te szoktál rá írni? Mert őszintén szólva én olyan csávó vagyok, aki utálja ha ugráltatják, az meg a legjobban idegesít ha egy csaj azt mondja, hogy "ő a csaj, én ugrálok". Az ilyen típusoknak én azért se török meg. Ha szoktál neki írni tárgytalan persze...

Ha személyesen taliztok milyen a hangulat?

2009. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem szeret nem kellesz neki, vagyis kellesz de csak azért hogy feltudjon vágni az ismerősei előtt hogy barátnője van.

Lehet hogy van másvalaki is a dologban nekem is volt ilyen korszakom szerencsére 2-3 hónap alatt véget ért nálam, hogy több barátnőt is tartsak de ez én vagyok. Dobd ki és keress jobbat ne hatódj meg egyértelmű hogy nem kellesz neki!

Ha van egy csajom akkor foglalkozok vele én órákat beszéltem a barátnőmmel telefonon is meg msn-n is én New Yorkban voltam dolgoztam ő meg itthon és ő is dolgozott és 6óra idő eltolódás volt de megoldottuk mert kellettünk egymásnak, de ez nálatok csak egy oldalú sajnos. 2 hónap nem túl hosszú idő de ilyenkor még könnyebb a felejtés!

2009. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jah lehet azért hogy mások előtt azt mondja h barinője van:S:S ám szoktam rá írni sőt majdnem mindig én írok neki...:S ömm ha vele talizok jó a hangulat..jah meg naggyából mindig én kell mondjam h gyere talizzunk meg ilyesmik..igaz suliidőszak van kell tanulni de azért 1 órát talizhatnánk órák után..nem tudom mit tegyek..én szeretem:Sjah meg elég szégyenlős..de azért ennyire??én furcsálom ezt..
2009. nov. 9. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Van azóta változás?
2010. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már szakitottam vele :D
2010. ápr. 16. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!