Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem lényegében egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem lényegében egy igaz bárát (ellenkező nemű persze) iránt támadt nemi vágy?

Figyelt kérdés
Mi a vélemenyétek erről? Ha valakinek van jobb meghatározása irja le!
2011. ápr. 10. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen valamilyen szinten igaz amit leírtál de a szerelem még mélyebb dolog mint a barátság. Mindenestere szerintem a szerelem alapja a barátság. De ez inkább attól függ ki mit ért barátság alatt.


Én mindent elmondok a legjobb (ellenkezű) barátomnak, megbízok benne teljes mértékben és innentől kezdve egyetlen egy hajszál a szerelem, ami talán már ki is alakult. A másik fiú barátommal ugyanilyen mély a kapcsolatunk(barátság) de nem alakult ki szerelem. Ha számokkal kéne leírni akkor azt mondanám az


1: ismerősök

5: haverok

9: barátság

10: igaz szerelem (ami vagy kialakul vagy nem):)


L/19

2011. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem. A szerelem meghatározását ide felesleges bemásolni, hosszú volna. Olyan széles irodalom áll rendelkezésre, hogy még egy komoly számítógépes háttér sem lenne képes a teljes megjelenítésre. Már az általános iskolától kezdve folyamatosan erről lehet olvasni, tanulni. Hány vers, regény szól erről? Mondhatnám, a szerelem több ezer terrabájt, a szerelem az óceán, a sivatag, a világmindenség, a csillagok és a fekete lyuk. (mármint az égitest!) A szerelem egy szó, egy pillanat, egy élet.
2011. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!