Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahogy el szeretném érni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy el szeretném érni, hogy a párom újra úgy "rajongjon" értem, mint régen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt érzem, h szeret, de valahogy mostanában mindent olyan természetesnek vesz..és sokkal kevesebbet mondja, h szeret, és hagyja, h én gondolkodjak:S nem nagyon erőlteti meg magát a kapcsolatunk érdekében..és ez rosszul esik.

(pl.: Találjak ki én programot, de ne nézzünk tvt; vagy..mehetünk az utazás kiállításra, ha akarom, de neki nincs kedve..) és ezek nekem rosszul esnek.


2009. márc. 2. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát sztem változtál ha nem akkor egy kicsit változtass!

tapogasd ki mi az ami leginkább beindítja hogy rajogjon érted megint kérded meg mihez lenne kedve és ezt tudva találj ki programot ha már neked kell kitalálni

egyenlőre enyit tudok javasolni

2009. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl sokat adsz bele a kapcsolatba ő pedig keveset? A lényeg, hogy Te is legyél lazább, a pasik szeretnek " futni " a lányok után BIZONYOS MÉRTÉKIG!

Hagyd, hogy ő is tegyen valamit, ne legyen neki természetes, ne Te hívd mindig, h talizzatok, hanem Ő is. Hidd el, ha szeret rá fog ébredni, hogy egy kapcsolat 2emberes dolog és ő is tenni fog érte.


Nani

2009. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Flörtölgess vele úgy mint amikor még nem voltatok együtt, de ne engedj meg neki max hogy megfogja a kezed. Hidd el ha azt látja hogy nem olyan könnyen mennek a dolgok rögtön megint rádizgul :D utánna már persze engedhetsz neki ... :D
2009. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, és megpróbálom "alkalmazni" a "taktikákat", nagyon szeretném, ha jól működne még nagyon nagyon sokáig a kapcsolatunk, mert én nagyon nagyon :$:)

(egyébként: 21vagyok, a párom pedig 26)

2009. márc. 2. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

:D Mi pont annyi idősek vagyunk, mint ti! És ugyan ez volt nálunk is. Egy jó darabig stresszeltem magam rajta, hogy mi történhetett? Aztán fogtam maga, és amikor ugymond beleuntam az unalomba, csináltam valami olyat amire nem számított. :D Ez most kicsit le lesz egyszerűsítve, de vagy szex vagy kaja volt a dologban...vagy mind2! :D Na akkor meglepődik és "felébred"! Csak csinálj olyat amit nem szoktál és tetszene neki. Persze csak ha neked is tetszene!

Sok sikert!

21/L

2009. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!