Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valaki, akinek ugyanígy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akinek ugyanígy "próbára tették" a szerelmét, mint az enyémet? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom,akit nagyon-nagyon szeretek.Hosszú ideje vagyunk már együtt,s nem tudnám már elképzelni nélküle a jövőmet,és ez kölcsönös.

Viszont,nekem elég gyakran udvaroltak és udvarolnak máig más férfiak.Nagyon sokáig könnyedén el tudtam hárítani a másik nem közeledését,próbáltam tréfálkozni velük,s semmit nem komolyan venni.

Most viszont már hárman "akadtak rám" egyszerre.Minden nap ostromolnak bókokkal,üzenetekkel,e-mailekkel.Még mindig nem lenne baj,ha nem tetszenének mind a hárman.De sajnos,olyan szerencsétlen balvégzet uralkodott el az életemen,hogy mind a három férfiben látok valami vonzót:az egyikük nagyon okos,amilyenre mindig vágytam.A másik nagydumás,vagány,és nagyon ért a nők nyelvén.A harmadik férfi pedig külsőleg fogott meg nagyon.

Már eljátszadoztam a gondolattal,hogy melyikükkel,és hogyan jönnék ki,ha a párom volna.Először minden gondolatom pozitív volt,de aztán jött egy erős érzelemhullám,hogy ott van a barátom,az igazi szerelmem,akiben mindent imádok,és akit soha nem tudnék elhagyni..

Nem tudom,mit tegyek,össze vagyok zavarodva,olyan,mintha valaki direkt ki akarna tolni velem.

Egyáltalán az én hibám,hogy így alakultak a dolgok?

Segítsetek összerakni a dolgokat!


30/N


2011. ápr. 15. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szereted a barátodat akkor ennek nem kéne kérdésnek lennie.
2011. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Jah és nem e-mailezgetnél más kanokkal.
2011. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fenti válaszolókkal.Nekem van párom és nap mint nap próbálkoznak nálam fiúk,de akárhogy néz ki,akármilyen okos,nem érdekel,mert szeretem a párom és nem kérdés ,hogy másnak esélye sincs.
2011. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 szamóca. ***** válasza:
100%

igazából azo nekll elgondolkodj, hogy mit is jelent az hoyg már el tudtál játszani a gondolattal, hogy más férfi kéne neked. bár az tény, hogy ha hosszú ideje vagy valakivel szerintem ez óhatatlanul megkörnyékez ez az érzés, de ezt neked kell tisztába tenned.

viszont egy biztos: ha tovább hagyod magad csábítani a három srácnak, arra rá fog menni ak apcsolatod. emg fogod mérgezni magadban, és csak a rosszat fogod látni benne.

most kell eldöntened, hogy maradsz-e a párod meleltt, és ha igen akkor megszakítani velük a kapcsoaltot.

2011. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szamóca:


Igen,igazad lehet.És valóban az bizonytalanított el,hogy már évek óta együtt vagyok a párommal,és bizony néha vágyom új dolgokra.De szerintem ez még nem bűn.Nem csináltam semmi rosszat,csak érdekelnek más emberek gondolatai,érzései is,és hogy ezek belőlem mit válthatnak ki.

De nem gondolom,hogy ennek nem lehet ellenállni,csak mindig kell egy kis segítség.Amit most tőled kaptam meg.

2011. ápr. 15. 16:41
 6/16 szamóca. ***** válasza:
100%

örülök neki:)

ha tényleg az egyetlen dolog ami miatt vágysz a másikakra hogy rég voltál velük, akkor szerintem nincs baj. ez így van akárki akárhogy tagadja. a lényeg a döntésben rejlik, és ha te úgy döntesz hogy kitartasz a párod mellett, mert mégis ő neked az igazi akkor valóban mellette a helyed.

2011. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Ennek előbb utóbb félrekúrás lesz a vége.
2011. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Történt velem ilyen, hogy próbáltak ostromolni, de én nem éreztem próbának, nem volt nehéz elutasítani.

Viszont megértelek. Régóta együtt vagy a pároddal, lehet, hogy már kicsit eluralkodott a kapcsolatotokon a megszokás. Több embertől (nemcsak nőtől) hallottam már olyat, hogy picit fantáziálgatott másról is, nem csak a párjáról, elképzelte, milyen lenne, ha.... Szerintem eddig nincs is ebben semmi rossz. A rossz az, ha már összezavar.

Amúgy szinte mindenki önbizalmának jól esik, ha megpróbálják meghódítani.

Talán az lehet sokszor a baj, hogy hosszú ideje tartó kapcsolatban sokszor mindkét fél elfelejti, hogy jó lenne néha újra meghódítani a párját, ha ez nem így lenne, talán akkor kevesebb lenne az ilyen gond.

De nem akarok okoskodni, mi még csak két éve vagyunk együtt, még javában dúl a szerelem. :)

32/N

2011. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ezt mintha én írtam volna!!!!! Nálam ez már 1,5 éve tart. Engem négyen ostromolnak ugyanígy kitartóan. 29 éves leszek és lassan 13 éve, hogy együtt vagyunk, és én sem hagynám el őt semmi pénzért, mert nagyon szeretem. Épp most írtam egy másik kérdéshez is, hogy egy nőnek igenis szüksége van visszaigazolásra, hogy nőnek tudja érezni magát, ez nálam az ilyen jellegű flörtökben merül ki. Igenis jó érzés, hogy másnak is tetszek. Dehogy 4-en egyszerre??? Nekem is olyan érzésem van, mintha valaki ki akarna velem tolni fentről, és próbára akarna tenni. És akkor a többi pasiról még nem is beszéltem, akik fel szeretnék velem venni a kapcsolatot... Soha nem volt még ilyen velem az elmúlt években. Mintha 1,5 éve valaki szándékosan gördítene akadályokat az életembe... Hogy a mi hibánk-e? Nem tudom...De tudod mit? Nekem azért jól esnek ezek a kis flörtök...;)
2011. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4esbe már próbáltad? Te meg a három pasi...
2011. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!