Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valaki, akinek ugyanígy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akinek ugyanígy "próbára tették" a szerelmét, mint az enyémet? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom,akit nagyon-nagyon szeretek.Hosszú ideje vagyunk már együtt,s nem tudnám már elképzelni nélküle a jövőmet,és ez kölcsönös.

Viszont,nekem elég gyakran udvaroltak és udvarolnak máig más férfiak.Nagyon sokáig könnyedén el tudtam hárítani a másik nem közeledését,próbáltam tréfálkozni velük,s semmit nem komolyan venni.

Most viszont már hárman "akadtak rám" egyszerre.Minden nap ostromolnak bókokkal,üzenetekkel,e-mailekkel.Még mindig nem lenne baj,ha nem tetszenének mind a hárman.De sajnos,olyan szerencsétlen balvégzet uralkodott el az életemen,hogy mind a három férfiben látok valami vonzót:az egyikük nagyon okos,amilyenre mindig vágytam.A másik nagydumás,vagány,és nagyon ért a nők nyelvén.A harmadik férfi pedig külsőleg fogott meg nagyon.

Már eljátszadoztam a gondolattal,hogy melyikükkel,és hogyan jönnék ki,ha a párom volna.Először minden gondolatom pozitív volt,de aztán jött egy erős érzelemhullám,hogy ott van a barátom,az igazi szerelmem,akiben mindent imádok,és akit soha nem tudnék elhagyni..

Nem tudom,mit tegyek,össze vagyok zavarodva,olyan,mintha valaki direkt ki akarna tolni velem.

Egyáltalán az én hibám,hogy így alakultak a dolgok?

Segítsetek összerakni a dolgokat!


30/N


2011. ápr. 15. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudjál már de 30 évesen nem ártana tudni mit is akarsz az életben.
2011. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én exemnek is ebben a korban ment el az esze. Mert egy nőnek szüksége van az visszaigazolásra. Persze. Ha normálisan viselkedett volna, akkor tőlem kapta volna meg a visszaigazolást. De könnyebb egy új kapcsolatban sikereket elérni. Nekem elég volt, hogy gondolt a félrelépésre. Tehát kedves Kérdező: Tisztázd magadban, hogy mit szeretnél, mert könnyen a padlóra kerülhetsz.
2011. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most panaszkodsz vagy dicsekszel? Az írásod alapján max. 17-nek tippelnélek, nem 30-nak.
2011. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Különösen hasznosak voltak a hasonló cipőben járó nők válaszai,mert ők pontosan tudják,hogy miről írok.Én most vagyok így először,és tényleg nagyon kétségbe tudják ejteni az embert ezek a dolgok.

2011. ápr. 15. 18:55
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos amíg valaki nem kerül hasonló helyzetbe, könnyen beszél. Én is teljesen más véleményen voltam, amíg nem tapasztaltam meg ezeket a dolgokat. El se tudtam képzelni, hogy valaha ilyeneken kelljen gondolkoznom. Aztán az ember egyszercsak benne találja magát egy ilyen helyzetben, és hussss, az elvei máris meginognak...ha akarja, ha nem.
2011. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Igen,egyetértek.Egy idő után az ellenállást valami kikezdi,és az ember ha akarja,ha nem,sebet kap.Nem tudom,hogy jól van-e ez így,bár én hiszek a sorsban,szóval erről a részről rendjén találom az ilyetén dolgok alakulását.

2011. ápr. 23. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!