Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehet még találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet még találni olyan lányt, aki nem a pénz miatt van együtt egy férfival?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam már a nőkben és nem akarok többet.

Köszönöm a válaszokat.


UI: esetleg ha van valakinek tapasztalata, azt megoszthatná.


2011. ápr. 16. 14:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A lumpen alakok is milyen hűséges nőket szoktak tudni találni maguknak! Kedvelt kikapcsolódásuk a kocsmázás, piázás, játékgépezés, a munkakerülés, kedvenc nemzeti sportjuk az asszonyverés, és mégis levakarhatlan csajaik vannak.
2011. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem sosem érdekelt, hogy mennyi pénze van a barátomnak. szeretem, és csak ez számít. De ha továbbá is így fogsz hozzáállni, akkor a kutya sem fog akarni összejönni veled. Szóval előbb változtass a hozzáállásodon.
2011. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem a pénz számít a csajoknál csak legyen:D amugy persze biztos vannak de ha választani kell nem maga a pénz miatt választják a jomodu pasikat hanem az egzisztenciáért. hogy ha kedvük szotyan akor elmennek színházba hangversenyre tengerpartra és nem kell azon gondolkozni h mennyibe kerül a függöny amit kinézett vagy h miteszünk holnap
2011. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Van olyan is, aki a külseje miatt van együtt egy férfival.
2011. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Azért mert van pár pénzremenő csaj, attól még nem mind olyan. Rengeteg lány van, aki azért tanul és dolgozik, hogy minél többet keressen. Szerintem aki tanul és vagy dolgozik az nem pénzremenő.

A másik dolog pedig az, hogy nekem hízeleghetne akármilyen pasi, tőlem egy fillért nem csalna ki soha senki. Szóval szerintem az is hibás, aki hagyja.

2011. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyan lányt ismerek akik magasról tesznek a párjuk anyagi helyzetére. Azért vannak velük (és én is azért vagyok a párommal) mert szeretem. Nem azért mert érdekel a pénze.


Szóval sajnálom hogy téged csak ilyen lányok találtak eddig meg. Kezdj ki az érettebb korosztállyal (20 fölött) azok már nem kis tinip.csák.


22 / L

2011. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pénzem és mégis tele vagyok jobbnál jobb csajokkal. Nem tudom miért van ez így? Persze én megpróbálom pótolni a hiányt. Eszébe se jut a pénz nekik. Lehet hogy attól mert ha kefélünk akkor két óra hosszáig csak erre kell figyelniük. Úgy értsd az első menet kb szűk egy óra , aztán nem soká a második az már tovább tart egy óránál.
2013. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!