Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, és kb a 3. találkozáskor (és amúgy 1 havi ismeretség után) lefeküdtünk egy átbulizott éjszaka és jópár koktél után. Úgy gondoltam, hogy ez ilyen egyszeri baki volt, de utána nagyon kedves sms-eket írogatott, meg továbbra is tartottuk a kapcsolatot online, de nem hívott konkrétan randira. Viszont az utóbbi pár napban igen, és találkoztunk is, de megint csak bulizás keretein belül. Viszont most nem annyira nyomult, de elég sokat ivott és aztán elkezdett olyanokat kérdezni, hogy szerelmes vagyok-e belé, meg válaszolt is rá, hogy tudja, hogy igen. Az este végén csókkal váltunk el, de azóta megintcsak nem keresett.

Szerintetek mit akarhat tőlem? Nem tudom eldönteni, mert ha le akart volna fektetni, akkor említést tett volna rá, a szerelmes dolgot egyáltalán nem tudom hova tenni, mert ha amúgy meg akarna tőlem valamit, akkor gyakrabban keresne, meg gyakrabban akarna találkozni, nem?


2011. ápr. 17. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
az alkohol már csak ilyen
2011. ápr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Koktél mi.....
2011. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!