Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól ajánlott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ajánlott egy kapcsolat? Mondjuk, hogy jét tizenéves jár. A legalsó határ.

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 19:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
Aki csak 17-18 évesen kezdhet el kacsintgatni, sajna annál elég nagy a veszély, hogy már a saját neme felé fog kacsintgatni.
2009. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó. 23 évesen kezdtem el a fiúk felé kacsintgatni. Nem vagyok sem leszbi, sem bisex és nem is leszek az, mivel undorodom tőle. Na ehhez mit szólsz? Határozottan az ellenkező nemhez vonzódom.
2009. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
nem is írtam, hogy mindenki...
2009. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%

Uhh.. "ez a saját neme felé kacsingat, aki csak 17 után kezdi" ez elég kemény. Ha ez így lenne, kicsit sok lenne a meleg. Én is az lennék :S

Volt egy válaszoló, aki mielőtt okosságoka ír, megismerhetné a magyar nyelv egyik szépségét, az "ly"-t. Pontos j-vel lehülyézni valakit elég vicces..:)

Szerintem ha egy gyerek normálisan van nevelve és a környezete sem rontja el, nem igénye 16 éves kora előtt még csókolózni sem. Persze a másik nemmel játszik oviban is, de a kérdés nem erre vonatkozott. 20:00-sal értek egyet, lehet lepontozni.

2009. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

nem szexre gondoltam...

és 14 éves vagyok és szerintem ilyenkorban teljasen normális...

2009. márc. 4. 15:13
 16/24 A kérdező kommentje:

*ilyen korban teljesen normális...

mielőtt leszólnának, hogy előbb írni tanuljak meg...:S

2009. márc. 4. 15:14
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
13:07-es attól,hogy te nem igényelted,nem csak ez lehet a megfelelő hozzáállás..ezt hogyan gondolod egyébként,valaki 16 éves koráig homokba dugja a fejét,nem érdeklődik a fiúk iránt,aztán elfújja a szülinapi gyertyát és máris 180 fokos fordulatot vesz?:-)Ez azért nem igy müködik,de majd ha szülsz egy gyereket rájösz te is,hogy nem "sémára készülnek",nem lehet egy kalap alá venni mindenkit!
2009. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Lehet, h nem mindenkinek az az igénye ami nekem, de senki ne mondja, h ami manapság van, az normális! Persze, lehet 14 évesen "párkapcsolat", de ez inkább séta, mozizás, kézfogás kéne maradjon még pár évig. Akárki akármit mond, abszurd, h gyerekek élnek szexuális életet!

Érdekes, h 10-15 éve a fiatalok később kezdtek "járni", ennek ellenére hamarabb házasodtak/alapítottak családot..

2009. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
3 éve jöttem össze az akkor 14 éves barátnőmmel és teljesen normálisan megvagyunk! Nagyon Szeretjük egymást ! Mért ne smárolhatnának 14 évesen? TELJESEN NORMÁLIS!
2009. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17:48 ebben az esetben egyetértek veled,szexelni tényleg nem kell fiatalon,viszont a koruknak megfelelő kapcsolatot létesithetnek egymással.
2009. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!