Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni egy féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy féltékeny baráttal?

Figyelt kérdés
Meg lehet változtatni? Semmi oka nincs a féltékenykedésre, mégis néha bekattan és iszonyatos balhékat tud a barátom csinálni, pl abból, hogy nem veszem fel a telefont 1-2 órán keresztül, mert nem hallom, hogy szól...de ő ebből már következtetéseket von le...Milyen tapasztalataitok vannak?
2011. ápr. 19. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Közöltem vele, hogy utálom ezt, megkértem, hogy fejezze be, én sem teszem, neki sem kellene, úgysem más férfi van a dologban. Szükségem van egyedül töltött időre, szabadságra.
2011. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ennyiből megértette??? Mert akkor nagyon szerencsés voltál....én hiába magyarázom neki, hogy egy kapcsolat a bizalmon alapul, ami úgy néz ki, csak nálam van meg, nem nagyon érti meg...
2011. ápr. 19. 22:01
 3/8 Moszuke ***** válasza:
beteges.. előbb utóbb megfogod unni:)
2011. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már most unom, azért szeretnék rajta változtatni...
2011. ápr. 19. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott pár órára, ha tombol.
2011. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy csalta-e már meg valaki. Ha igen, akkor azt a rossz tapasztalatot hurcolja magával. Kérd meg, hogy a hisztiket mellőzze, hiszen normális hangon is megmondhatja, hogy aggódott érted. Jó lenne, ha elmondaná, hogy miért nem bízik magában. Meggyőződésem, hogy a féltékenység alapvető oka az önbizalomhiány. Ha tényleg erről van szó, és szereted, akkor nagyon türelmesnek kell lenned, és neki is össze kell szednie magát. Nem engedheti meg magának, hogy cirkuszol. Ne legyél partner a balhéban. Hiába kezd el üvöltözni, Te maradj csöndben. Kicsit olyan ez, mint amikor a kisgyerek hisztizik a boltban, mert valamit nem kap meg. Egy idő után abbahagyja, ha nincs "közönsége".

Ha lehetetlen beszélni a barátoddal, akkor sajnos csak a szakítás maradt.

2011. ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy az előző barátnője megcsalta egy 5 éves kapcsolat után, szóval azt tudom, hogy ez ok lehet, csak nekem esik rosszul, hogy most azt hiszi, én is olyan vagyok...:-(
2011. ápr. 20. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj, azt hiszem, sok kényes beszélgetésen kell átesnetek. NEM HISZI AZT, HOGY TE IS OLYAN VAGY. Egyszerűen aki egyszer megégette magát, az utána fél a tűztől, vagy legalábbis nagyon óvatosan játszik vele. Ha rájön a féltékenységi roham, várd meg, míg véget ér, és utána higgadtan kérd meg, hogy akkor most gondolja végig, neki hogy esne, ha Te csináltál volna ekkora balhét. Érdemes kipróbálni. :)
2011. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!